Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmesélnétek a legjobb szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnétek a legjobb szexuális élményeiteket?

Figyelt kérdés
Privátba is leirhatjátok
2023. márc. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szivesen, irtam privatot
2023. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre vered?
2023. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy srác volt aki leszopott az öltözőben. Régóta dumáltunk igaziból, tudtuk mi izgatja a másikat. Nem volt spontán, megbeszéltük előtte. Edzés után (úszás) megvártuk amíg mindenki kimeg, bejött mellém a zuhanyzóba elkezdte verni, utána bementünk az egyik nagyobb öltözőbe ahol leszopott. Ennyi volt, nem viszonoztam. Izgalmas volt meg jól csinálta, kb 10 percig tartott.
2023. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Eropolis chaten rámírt egy travi, hogy most ráérek-e.

Közel volt, találkoztunk és ott, helyben, éjjel a lépcsőházban dugtunk egy nagyon jót.

2023. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Az elő meleg élményem igazán spontán volt. Regisztráltam Romeo-ra, de egy évig csak nézegettem a profilokat, írogattam pasiknak, ismerkedtem. Úgy gondoltam első alkalommal, olyan sráccal szeretnék együtt lenni, akivel már többször randiztam, kialakult köztünk egy erős kötődés. Szóval szerelmes szexre vágytam. Sajnos ez nem valósult meg. Egyszer aztán nagyon kanos voltam, hirtelen elhatározásból ráírtam egy átlagosnak tűnő, helyes arcú korombeli srácra, hogy szívesen leszopnám. Körülbelül negyed óra múlva már a szobámban volt a cuki gyógyszerész hallgató srác. Mondtam neki, hogy ez az első alkalom, nagyon feszült voltam, megfogta a kezem, beszélgettünk. Egy idő után kezdett alábbhagyni a feszkóm, szimpatikus volt a srác. Egyszer csak félszegen megkérdeztem, hogy megcsókolhatom e. Igent mondott, ez volt az első csókom 20 éves srácként. Simogattuk egymást csókolgattuk egymás testét, romantikus volt számomra. Nemsokára már a farkát szoptam. Azt mondta nagyon jól csinálom, el sem hitte, hogy először vettem farkat a számba. Minden remek volt, miután a számba élvezett és lenyeltem a spermáját ő is leszopott engem. Utána még összebújtunk, csókolóztunk, beszélgettünk, majd csókkal váltunk el.

Így történt, hogy egy átlagos kora őszi napon, amikor nem gondoltam, hogy bármi érdemleges történni fog, spontán módon, teljesen hirtelen felindulásomnak hála, átélhettem életem elő orális élményét, csókját, voltaképpen az első meleg kalandomat.

Azóta több kalandban is volt részem, de egyik sem volt közel sem annyira kellemes, mint az az elő teljesen spontán kalandom.

2023. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen ha akarod
2023. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2023. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Fel mentem egy férfi ismerősömhöz, nem tudtam elöször, hogy szex lesz.


A szobájában vtunk, adott egy leggings nadrágot, kérte, hogy vegyem fel, felvettem.


A szoba falához szépen oda nyomott, kérte, hogy nyissam szét kicsit a lábaim, a térdével tökön rúgott. Azonnal elzsibbadtak és be is pisiltem.

Letérdeltetett majd a számba tette a farkát, megszoptatott, a számban élvezett el.


Ez volt az első szexuális élményem. Az elején kellemetlen volt kicsit, de végül is nagyon élveztem. :)


28/passzív

2023. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!