Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés aktívként az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés aktívként az anális szex? Mit szerettek benne? És volt már, aki kipróbálta, de nem tetszett neki?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Én még nem próbáltam ki de ki próbálnám egy nővel 29/f

Azért jó mert a jó női seggek tetszenek, és közben a nő tud önkielégíteni úgy hogy közben dugom. Nagyon jó lehet!

2023. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Meleg fiúként írom.

Nagyon jó behatolni meleg fiú fenekébe, venne lenni, elmenni stb.. fantasztikus élmény.

Szeretem a jó formás fiúpopsit..

Hát ennyi

2023. jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Azt hittem van ebben valami plusz élmény, hogy ti (aktívok) irányítotok, ti vagytok felül, a passzív fél alárendelődik nektek, beleélvezhettek a testébe, mintha megtermékenyítenétek (jó tudom, ez melegként hülyén hangzik, de talán valami belső ösztön), ilyesmik. Tehát nem csak a fizikai élvezet, hanem valami belső ösztönös plusz
2023. jún. 14. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!