Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk, ti hogy viszonyult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, ti hogy viszonyultok, ha a passzív partnernek szőrös a fenek? Taszító vagy vonzó?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Kifejezetten vonzó, tetszik a szőrös fenék így is úgy is
Ha kicsit szőrös tetszik/nem zavar, ha nagyon szőrös, az már nem tetszik/zavaró
A nyílás környéke legyen szőrtelen, egyebekben (farpofáknál) tetszik/nem zavar
Teljesen legyen szőrtelen, csak a szőrtelen fenék vonzó
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Uni vagyok, de én is borotválom, ápolom. Szerintem egyáltalán nem vonzó az a fenék amelyiken 1 erdő van.. és senki ne mondja azt,hogy "de hát genetika" az ápoltság nem pénz és genetika kérdése. Borotva, szőrtelenítő krém, gyanta stb. Rengeteg módszer van rá. Nyilván ez csak az én véleményem.
2023. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Unik is válaszolhatnak persze, ha aktív szerepbe helyezik magukat. Elfogadom a válaszod, akkor nyugodtan szavazz az utolsó lehetőségre (Teljesen legyen szőrtelen, csak a szőrtelen fenék vonzó). És olyan lehetőség is van egyébként, hogy kicsit szőrös valakinek, szóval nem "erdő", ahogy te írtad.

Egyébként a testszőrzet mennyisége tényleg genetika alapból.

2023. ápr. 1. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

#1

Van akinek a sok szőr ápolatlanság, van akinek pedig egy baromira férfias tulajdonság.

Rajtam nem is erdő, hanem egy dszungel van, de semmi pénzért nem borotválnám magam sehol.

És engem a csupaszőr pasik izgatnak fel a leginkább.

2023. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, ha szőrös, szerintem férfias.
2023. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Az biztos, 100% hogyha egy kicsit is szőrös, én nem nyalom ki. Nem undorodok tőle, de úgy nem szeretem csinálni semmiképp. Marad az ujj és az anál, amit tudok kezdeni vele. (Szopni sem szopok szinte soha.)

Szexuálisan a szőrös is fel tud izgatni, attól függ hogy néz ki egyben a pasi, mert a fenék csak egy testrész. Nálam igaz, hogy a legfontosabb testrész, ami legjobban izgat, de a szőr nem ront rajta, ha tetszik a viselője. :)

Én is szőrös vagyok és dús mindenhol, volt rá példa, hogy megkérdeztem az alkalmitól, hogy hagyjam-e így, vagy borotváljam le (farok, test), amíg találkozunk. Ez kb fifty-fifty, mert van aki nem szereti a szőrt.

2023. ápr. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy nagyon hasznos hozzászólás volt! Akkor neked is ott a lehetőség, hogy a nyilas környéke legyen csak szőrtelen. Bár, az csak a nyálas miatt számít, amúgy nem zavar téged, szóval nem tudom.
2023. ápr. 2. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én passzív bi vagyok,viszont szőrös,nagyon szőrös.Nekem az a tapasztalatom,hogy a saját korosztályomban (huszonéves) ez nem igazán jön be manapság.
2023. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is inkább a szőrtelen fenék a vonzó. Bár a szavazás állása alapján, ha kicsit szőrös, az nem zavarja a többséget.

Nyilván ízlés kérdése. Gondolom találkozó előtt érdemes ezt megbeszélni, az aktív partnernek mi teszik

2023. ápr. 4. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
7 es vagyok,igen,már meg szoktuk beszélni,de marad a szőrtelenítés,mert máshogy nem igazán megy,legalábbis ebben a korosztályban.
2023. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!