Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kisfarkú meleg pasik, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú meleg pasik, ti mertek farokképet küldeni a másiknak, vagy cikinek tartjátok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze
2023. ápr. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár én bi vagyok, de kicsi és nem tartom cikinek,hiszen a valóságban sokkal több embernek kicsi, mint itt a gyakorin. Képet viszont sosem küldök.
2023. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Csak a kicsi tetszik, sportos testtel. De merre vannak a tulajdonosaik?
2023. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kicsi, viszont elég sok ilyet kapok, szóval mernek.
2023. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én a vékony vagyok, fszom is vékony&kicsi és cikinek tartom magam kategória vagyok.
2023. ápr. 6. 14:23
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Kérdés, mennyire vékony, sportosan vagy csontosan.
2023. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Aktív vagyok,de pl én is szeretem a kisfarkú passzívakat, mert szeretem simogatni nekik.

Javítok ...szeretném :)

2023. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Soha eszembe nem jutott bárkinek "farokképet" küldeni.


Nem mintha kicsi lenne, de a "Há'má'me'mé'ne'" - ez volt mindig a kérdés körülbelül, hogy miért nem - a magyar táLYszólással élve...


Az enyém egyébként átlagos (mármint a brém), viszont a farokképekkel ismerkedést kezdőket alapból törlöm, már bocs', sem nem küldök senkinek a sajátomról.


Egy okos, értelmes, nem feltétlen kigyúrt, akár kis p@csű srácot is nagyon szeretnék, ha szívesen ismerkedne hosszú távra (kicsi vagy nagy, de bármilyen p@ccsel, továbbra is férfit keresek, maradjunk is ennél! Ezért vagyok b@zi, férfit keresek magam mellé társnak, ahogy újra leírtam.) ;-).

2023. ápr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Korrekt a 8-as válasz!

Ez a képkéregetés egy érdekes dolog,mert a többség farok vagy fenékképeket kéreget,és bepöccen,ha nem kap.

Egy ismerős azt mondja,hogy aki így áll hozzá,az faxfejet,vagy sggfejet keres maga mellé- nem pedig társat.

Legalább ahogyan a 8-as is,vannak akik a többi részt is figyelembe veszik egy emberből,főleg hogy összességében milyen.

2023. ápr. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva tapasztaltam:

Sosem kértem ilyen képet, mégis kéretlenül tucatszám kapok.

Mintha direkt el akarnának riasztani maguktól meg az egésztől.

2023. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!