Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy exetekkel vagy egy randipartneretekkel később barátok lettetek, akár évekkel később is?

Figyelt kérdés

Vagy erre nem nagyon van esély? Emberek jönnek-mennek?


Ha igen, mennyi idő múlva éreztétek ezt, hogy barátok vagytok?



2023. ápr. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A múltat le kell zárni minden módon, mert később csak baj lesz belőle. Meg egyébként is, miért akarnék bármit olyantól, akiben korábban csalódtam (ex)?
2023. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én másként látom. Azt próbálom megőrizni a kapcsolatból (akár tartós, akár csak kaland szintű), ami értékes volt benne és később is működőképes a két ember között. Nem feltétlen csalódtam azokban, akikkel szakítottam, és ha szerettem őt, annak nyilván volt oka és alapja. Szinte minden exemmel - és pár randipartnerrel is - tartom a kapcsolatot.
2023. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy exem van és tőle elég messze sodort az élet, tehát nem tartjuk a kapcsolatot. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy ha a szakítás oka nem valami nagy csalódás volt és felnőtt módjára váltak el a felek, akkor nincs semmi kivetnivaló abban, ha két ember jóban marad. Ha pl csak azért mentek szét, mert rájöttek, hogy hosszútávon nagyon mást keresnek az életben, attól még később egy-egy közös kávé erejéig simán eltölthetnek jókedvűen 1-2 órát. Tapasztalatom szerint egyébként melegeknél ez fokozottan igaz, talán azért is, mert kevés olyan ember van, aki hasonló élettapasztalatokkal rendelkezik. Ha meg már az ember talált valakit, akinek sokat átadott magából, akkor nagyon nehéz lesz újra találni egy ilyen embert.
2023. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jó barátok maradtunk. Pár hetente eljárunk túrázni hétvégéken. Nem fekszünk le amúgy, mert van barátom(több éve) aki utál túrázni, de őt se zavarja, hogy jóban maradtam az exemmel. És rohadt hihetetlen, de az ex sem próbálkozik be, pedig szingli. Bár nem ez a jellemző, de ilyen is van.
2023. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Randi partner több is :).
2023. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!