Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mit jelent ha valaki uni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha valaki uni passzív?

Figyelt kérdés
Miért nem csak simán uni? Miben tér el?

2023. ápr. 5. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan uni, aki azért inkább a passzív szerepet kedveli.
2023. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Az elsőé a helyes válasz, de a valóságban azt tapasztalom hogy inkább csak passzívak, 2 szót nem beszélsz az ilyennel de már ülne a farkadra azonnal, és semmi másba nem megy bele csak hogy leszopjon egyoldalúan meg hogy keféld kutyában.
2023. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én uni passzív vagyok. Elvárom, hogy az orál kölcsönös legyen, és ha úgy alakul, szivesen dugok én is, de leginkább a passzív szerepet preferálom az esetek 70%-ban.
2023. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Uni/passzív biszex vagyok, szinte pont úgy, mint az előttem szóló, avval az apró eltéréssel, én nem várom el, hogy leszopjanak, kivéve a 69 pózt. Más módon nem igazán vonz, hogy leszopjon egy pasi.


Szóval női szerepben szeretek lenni pasi mellett, de ha elég tág a másik, akár meg is dughatom, ha kéri, de csak befejezésképpen. Egyébként vékony a farkam, nem lehetetlen, hogy én is dugjak, csak hát alapból nem az indít be, hogy aktív legyek. Szopni imádok, de ez partnerfüggő nálam.

2023. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!