Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés az ánlis behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az ánlis behatolás?

Figyelt kérdés

Én vagyok az aktív, és eddig bem volt benne részem.


Mire figyeljek?



2023. ápr. 8. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Kb olyan, mintha seggbe dugnának 🤷‍♂️
2023. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Mi az az ánlis?
2023. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

"ánlis"

"bem"


Mire figyeljek? - A betűkre.

2023. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is aktív vagyok, de a kíváncsiság rávitt már, hogy egy kisebb dildóval próbálkozzak. Nem voltam különösebben sikeres, nem sikerült teljesen behatolni, nem tudtam rendesen ellazulni. Olyan érzés volt, mint szarás közben, amikor éppen tolod ki a matériát. Nem volt kellemetlen, nem fájt, de egyszerűen nem tudtam másra asszociálni. Feltételezem, ha sikerülne teljesen ellazulni és behatolni, az biztosan kellemesebb lenne. Meg persze ha passzív az ember, eleve lehet, hogy jobb érzés neki, már csak a pozitív érzelmi asszociációk miatt is.
2023. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 #3 Sikerült kiragadni a lényeget. Gondolom azért, mert ti soha nem tévesztettetek el semmit.


Köszi #4

2023. ápr. 9. 01:53
 6/14 Ozmi ***** válasza:
50%
A helyesírásra, Mo
2023. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Borzalmas.
2023. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Felfujhatogyerek ***** válasza:
67%
A megfelelő előkészület el hatalmas émény tud lenni. Egy nappal előtte nem szabad enni, rendesen ki kell mosni a hátsó bejáratot és szukséges a megfelelő mennyiségű síkosító. Na meg előtte pár órával nem árt egy kis tágítás sem. Nekem ha ez a rituálé megvan akkor az élmény is meglessz. Ha el tud eléggé lazulni az ember akkor nem érzi azt a passzív fél WC re kell mennie. Jó lehet az első egy két centinél még igen de aztán ha a partner is megfelelő akkor mennyei az érzés.
2023. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

"Egy nappal előtte nem szabad enni"


Erre nincs szükség. És aki minden nap csinálja?

2023. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Az éhen fog halni 🙃🙂
2023. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!