Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés az ánlis behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az ánlis behatolás?

Figyelt kérdés

Én vagyok az aktív, és eddig bem volt benne részem.


Mire figyeljek?



2023. ápr. 8. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy ne egyből bele, minimális egymásra hangolódat. Beszélgetés. Aztán előjátéknak rengeteg minden ott van, tapizás, hokizás, csókolozás, orál, egymáson való lét, hogy egymásnak dörzsölödtők...egyéb játékok. persze nem kell mindig minden.


Aztán ha már ott vagytok, hogy beteszed neki... előtte érdemes fejben átgondolni mi lehet első alkalommal a legkényelmesebb pozíció.


[link]


poziciók.


Jó szokott lenni a kutya pozíció. De oldalról fekve is, hogy mögötte vagy aktívként is tök jól be lehet rakni óvatosan oldalsó pozicióból is. Misszionárius pozíció sem rossz, elsőre persze nem biztos, hogy jó lesz. De ki kell próbálgatni.


Ha pozíció meg van, akkor előtte tágítás... jó sok bő nyál (tessék beleköpni.... hidd el, a másikat már ez felizgatja) / vagy sikosító - farokra lyukba, bármelyik dm/rossman st-bben kapni már. Nem lehet sosem elég, ne spórolj nyállal se, sikosítóval sem.


Óvszer a farokra jobb esetben. Aztán óvatosan elkezdheted betenni, ha a nyál nem volt elég, tegyél még... és még ha mindig feszült egy picit a passzív, óvatosan ujjazd meg. Aztán menjen minél hamarabb a farok, de először óvatosan. Óvatos ki és be mozdulatok...(ne ijedj meg elsőre bénázol) + minden passzívnak más idő, míg kitágul a végbélnyílása, légy türelmes. Ha kitágult, azt úgyis érzed, mikor már kényelmesen tudod ki be húzni. Ezt várd meg... míg gyorsabb tempóba váltasz. ha lassan juttok el eddig a pontig, akkor is megéri. Hidd el, előbb utóbb elengedi a feszítést az a segg. Ne ess kétségbe. :D


Ha eztán ez megtörtént... mehez a gáááz... érzésre, úgyis látod a partnered. :D A legtöbb passzív szereti, ha rommá van dugva. :P De az eleje akkor is nagyon fontos, h óvatosan és alsan. :D Aztán döngölheted, ameddig jól esik. :D


És milyen érzés aktívnak lenni? :D Majd meglátod. Lehet élvezni nagyon is. :D

2023. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Uni vagyok, mindkettő szerepet nagyon élvezem.
2023. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is aktív vagyok, kíváncsiságból próbáltam ki. Fájni nem fájt, csak nagyon furcsa érzés volt. Izgatni szexuálisan egy kicsit sem izgatott. Nekem kb olyan, hogy csak elviselném, ha cserébe én is meghúzhatom a másikat.
2023. ápr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hülye vagyok bocs. Az érdekel, hogy aktívként milyen? Ez szerintem partnertől is függ. Nem mindig olyan, amilyen elképzeled fejben, masztihoz nem is hasonlítható. Sokkal furcsább, és nem is biztos, hogy annyira izgató. Nekem pl orál vagy ha kiverik sokkal jobban bejön legtöbbször. De majd hozzászoksz.
2023. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!