Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly ismerkedéskor mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly ismerkedéskor mennyire zavar/érdekel titeket a másik szexuális előélete? Számít ez?

Figyelt kérdés

Tehát hogy előttetek hány emberrel szexelt, alkalmizott, csinált-e vad dolgokat. Egy-két kaland nem gond, de ha, csúnyán szólva, átment rajta a fél város, vagy ő megdugta már a fél várost?

Számít ez nektek? Vagy nem is illik erről beszélni, kérdezni, mert ez mindenki magánügye?

Volt már ebből probléma ismerkedéskor?



2023. ápr. 11. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem számít, nem érdekel, nem zavar
Attól függ, milyen előélete volt, azért részben számít, érdemes róla beszélni
Teljes mértékben számít, fontos erről is beszélni, zavarna az előétele
46 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Beszélni róla érdemes mindenképp. Ha átlagos, akkor nem sok vizet zavar. Ha kevésbé átlagos, akkor ha kicsapongóbb volt, azért azt jó néven veszem, ha elmegy egyet teszteltetni, de maga a tény nem zavar. Ha pedig nagyon kezdő, akkor pontosan ezért érdemes róla beszélni, hisz sok még feloldatlan gátlása lehet, amire nekem figyelnem kell, ez sem jelent semmilyen hátrányt nálam. Lehet álszentkedni, de mindenki előélete más, és mindenki máshogy küzd meg a korábbi dolgaival. Közel sem igaz, hogy egy korábban kicsapongó szexuális életet élő ember nem képes hűséges lenni. Ha azt látom, hogy megéri a másikkal foglalkozni, időt és energiát fektetni a kapcsolatba, akkor nem fog elriasztani az, hogy korábban máshogy viselkedett. Változtatni mindenki tud, aki akar.


Illetve azért is fontos beszélni erről a témáról szerintem ismerkedéskor, mert ahogy te is írod, valakinek lehetnek fétisei. Ezzel semmi baj nincs, de tisztázni kell, mert a szexnek olyannak kell lennie, ami mindkét félnek jó fizikailag, lelkileg és mentálisan is.


Alapvetően gyakorlatilag minden morális kérdést egy nagyon egyszerű kérdés mentén ítélek meg: árt-e az adott cselekedet valakinek? Ha nem, akkor elfogadható számomra, ha igen, akkor nem tudom elfogadni. Ez itt is ugyanúgy érvényes. Aztán a következő lépés, hogy ha árt, akkor képes-e változtatni a másik. Ha igen, akkor az észszerűség korlátain belül meg tudok bocsátani (ami nálam abszolút tabu, az az önállóságom akár legcsekélyebb mértékű korlátozása, illetve a családom ellen tudatosan elkövetett bármilyen ártalom, de különösen ez utóbbi, a családom számomra szent, és senkitől nem vagyok hajlandó eltűrni, hogy tudatosan ártson a családomnak), ha nem, akkor inkább nem erőltetem a kapcsolatot másikkal.


22/p

2023. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
#1: Mi az a 22/p? 22 éves p*csa?
2023. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
#2: igen, nyilván. xD
2023. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Jani Belucci ***** válasza:
64%
Hajlamos vagyok ítélkezni. De azért vannak olyan esetek, amikor nem alaptalan. Ha valaki benyögi ismerkedés elején, hogy ő még nem múlt el harminc, de valahol a 3 és 4 számjegyű között van a body countja, és hogy ebben benne vannak olyan éjszakák, amikor 30 emberrel kefélt bedrogozva, akkor én kapásból megszakítom az ismerkedést. Csúnyán megjártam már ilyen emberrel. Egyszerűen már nem fér bele nekem, hogy ilyesvalakiben a jót keressem.
2023. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Nekem igenis számít. Az én bodycountom 31 évesen 5 alatt van, aki 30 évesen 100 vagy több palival szexelt, nekem off és nem érdekel, ha 'megkomolyodott'. Ítélkezek és eddig mindig jobban jártam ha az ilyeneket elkerültem.
2023. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Beszélni érdemes róla.
2023. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Beszelni sem erdemes rola. Ugyis mindenki hazudik, megis hogy gyozodsz meg rola h igazat mondott?
2023. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

"Mi az a 22/p? 22 éves p*csa?"


Majdnem. Picsán dughatod.

2023. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
22 éves passzív
2023. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Már megint a szexuális étvágy alapján ítélitek meg az embert. Nincs a kettő között összefüggés és lehet, hogy egy farkakban gazdag életet élő férfi szeretne megállapodni, nagyszerű társ lenne, de ellökitek a múltja miatt.
2023. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!