Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hármasba vagy gruppenbe miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasba vagy gruppenbe miért ennyire nehéz, lehetetlen bekerülni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy hármasoznak, gruppeneznek, de sosem voltam még és nem tudom hogy lehetne.


Időnként grindrn is látom van aki a párjával keres 3.-at.

De ha rájuk írok semmi.


Közben ahogy hallom Budapesten (ott keresek) rendszeresek az ilyenek. Ez csak legenda?



2023. ápr. 26. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Kisvárosban biztosan az.

Budapesten viszont nagyon könnyű. Grindrn rendszeresen rám írnak, főleg hétvégente. Általában úgy megy, hogy akik már együtt vannak írnak rád, hogy csatlakozz.


Ha pár keres harmadikat akkor nem biztos, hogy most keres, hanem amikor össze tudjátok hozni.


Gruppen értelemszerűen ritkább, mint a hármas, de arra is jön bőven üzenet.

Még turisták is keresnek az utazásuk során, nem is csak a helyiek.



Persze nyilván úgy is kell kinézni, hogy ne magadnál (jóval) jobban kinéző pasikkal akarj, de ez nem nagy csoda.

2023. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ronda vagy esetleg a tested nem jó akkor kb sehogy. az összes hármas amiben voltam úgy jött létre, hogy 2 partnerem összeszerveztem hármasba. Engem még csak 1x hívtak. A nehéz az a hármasban hogy mindenkinek mindenki tetszen. Ugyanis ez nagyon ritka.
2023. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Kinézet függő. Én minden második nap kapok ilyen megkeresést. Ha nincs kint képed esélytelen hogy radirjanak ilyennel.
2023. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom úgy egyszerűbb, ha te szervezed. Nekem egyszer volt, akkor hívtak, hogy menjek.
2023. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Grindren már többször kerestek meg dögös párok, igazából elég egy arckép. Nekem csak az van kinn.
2023. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
mi 2 en vagyink,eccer kiprobálnánk a 3-4 est
2023. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ne irigykedj. Nem olyan jó az. Én rendszeresen hármasozom, de nem én akarom, hanem a barátom erőlteti. A haverjával rendszeresen megdugnak. Hogy miért jó neki ez,az számomra rejtély.22/f
2023. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Na,7-es neked aztán van egy életed...

Sosem értem,hogyan lehetnek emberek ilyen gumigerincűek,hogy másnak alávetik magukat.

Ha akárcsak egy barátom is egy szóval is említette volna,azonnal kivágom az életemből örökre.Nemhogy a saját élvezetére használni valakit...

2023. ápr. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom aki arra izgult,hogy nézte ahogy másik pasi megdug.De tényleg iszonyatosan beindult!!! Nekem is tetszett a dolog jókat szórakoztunk! 8-as nem vagyok gumigerincü mi igy is szeretjük a szexet!!!!
2023. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív lennék 3-as ban vagy gruppenben

22f

2023. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!