Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek között is van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek között is van olyan aki egy kiadós szex után rágyújt egy cigire?A partnert ilyenkor nem zavarja?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Persze. Ha zavarja, ha nem, viselje el. 18/f
2023. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Eddig még senkit se zavart, hogy rágyújtottam.
2023. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Rohadt ciki,tökmindegy hogy meleg vagy hetero:D De nyilván ez csak saját vélemény,meg nem is nagyon érint mert bagósokkal még alkalmit sem akarok
2023. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha zavarja, ha nem, viselje el. Nagyon intelligens hozzáállás. Látszik, hogy se agyad nincsen, se toleranciád.

Ha valaki szex után rá akar gyújtani, felőlem tegye. De ha ezt a lakásban akarja kivitelezni, akkor úgy vágom ki, mint macskát szarni. El nem tudom képzelni az igénytelenségnek azt a fokát, hogy valaki a lakásban bagózik.

Mondjuk dohányos emberrel eleve nem szívesen kezdek.

2023. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

A rendszeres partnerem mindig rágyújtott miután lesz*tam.

Engem nem zavart.

2023. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

#1

Torkodon nyomnám le. A cigit is.

2023. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavar. Sokszor még el is játszom a farkával szájjal míg cigizik.
2023. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a másikat zavarja, nem csinálom, legalább tiszteletben tartom, hogy a másikat nem rontom az egészségét kérdezés nélkül.
2023. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem, mert a melegek valójában gyíkemberek és Soros szabadította ránk mind. Egy szerencsénk van, hogy Orbán apánk megvéd minket.

[link]

Már bocsánat, de a kérdésed már önmagában kierekesztő. Ugyanolyan emberek mint Te vagy Én. Ugyanúgy lehetnek és vannak rossz és jó szokásaik, szenvedélyeik. Ugyanúgy szerethetik a süteményekben a mazsolát, mint amennyire én például gyűlölöm. Pedig müzlibe kilószám szórom bele és még tejeskávéval is nyakonöntöm.

2023. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!