Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de nem érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nem érdekel sem a szex, sem a szerelem?

Figyelt kérdés
Elég nehéz ezt leírni, de eleve nagyon kevés sráchoz tudok vonzódni, olyan pedig szinte senki sincs, aki külsőre és belsőre is tetszene. Eleve nagyon nehéz korrekt fiút találni, aki meg vonzó kívülről, sok esetben debil. Amúgy nagyon jól megvagyok egyedül, nem is igazán hiányzik senki, de ezt a fura hozzáállást nem tudom hova tenni, más is érez így? Hogy kezelitek ezt?

2023. máj. 17. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Homoromantikus aszex vagy - ezek szerint.
2023. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

27éves koromig nem érdekelt a szex egyáltalán, dolgoztam tanultam Buliztam


Utána a reptéren a legyet is megdugtam,

Szerintem ez akkor szar ha passzív az ember, 30felett már ők nem nagyon kelendőek.

2023. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
30 felett senki nem kelendő XD
2023. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
30felett már az aktívok sem kellenek ,40felett meg már bácsi vagy.ezt tapasztalom
2023. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna, ugyanígy vagyok vele én is :D
2023. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon messze vagyok még a 30-tól, de sokszor hallom, hogy akkor már eléggé csőkken a komolyabb ismerkedés lehetősége. Sok idősebb is fiatalt keres.

Na mindegy, ha nem jön olyan valaki, aki tetszik és belül is nagyon egyben van, szerintem én sohasem fogom ezt a randi és ismerkedés dolgot erőltetni.

2023. máj. 18. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel,mert vannak azért olyanok,akik emberi értékeket keresnek és olyanok,mint te, mármint a hozzáállással.

Nem minden idős keres azért fiatalt,viszont sok fiatal keres időset - ez is igaz.

Az,hogy ki mennyire van egyben,lelkileg,emberileg azt azért nem pár találkozón lehet megtudni.Van,hogy évek kellenek,és még akkor is ott a csalódás esete.

2023. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Félre érted, én nem feladni akarom, hanem egyáltalán nem izgat ez a párkereséses dolog. Azért is nehéz ez nálam, mert a külső és belső is fontos, úgy meg nem nagyon láttam még harmónikus embert.-
2023. máj. 18. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Harmonikus embert ne keress, szerintem nem létezik.Több kapcsolattal és barátsággal a hátam mögött, nyugodt szívvel kijelentem.

Sem barátom,sem haverom,sem párjaim nem voltak tökéletesek.Mindben volt ami csak nála volt meg és jó volt,de hogy kinézetre és belsőre is minden szuper legyen, na olyan nem volt :)

De azt hiszem, ez nem is baj!

#7

2023. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!