Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is tapasztal ilyeneket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztal ilyeneket? Mi van manapság az emberekkel?

Figyelt kérdés

Olyan elkeserítő néha és elveszi a kedvem is az élettől. Az alábbi netes ismerkedés tapasztalatok az elmúlt 1-2 hónap termése. Hozzáteszem, én eléggé vidéken élek, alapból nincs olyan sok lehetőség itt ismerkedni.


Valakitől kapok egy "álompasi" lábnyomot Romeon, ami tök jól esik, ráírok, hogy ismerkedünk-e, ha már (elvileg) tetszem neki. Az illető küld magáról normális arcképeket, kérdezgetem az ismerkedésről, de aztán ennyiben maradt a dolog, nem válaszolt többet, még csak a találkozó sem merült fel. Nem értem, akkor miért küld lábnyomot és bókol, mit is akart.


Más valakivel nagy nehezen, tényleg nehezen megbeszélünk egy találkozót Romeon. Neki a profiljában voltak kinn normális képek magáról, nem szex kalandot keres, értelmes, jóravaló fiúnak ismertem meg. Nem egy kezdeményező típus, de mindegy. A találkozó napján írja, hogy letörött a kocsija kipufogója, emiatt nem tud jönni. Egy képet is mellékelt, tényleg elég rozsdásnak tűnt és tényleg letört. Meg is jegyezte, hogy milyen szerencsétlen, és reméli nem hiszem azt, hogy csak hazudik. Mondtam jó, semmi baj, amúgy is rossz idő volt aznap, majd máskor találkozunk. Aztán pár nappal később látom, hogy törölte a profilját, szó nélkül...


Aztán olyan is volt, hogy egy fiatal, rendesnek tűnő fiú rám írt, hogy szia mizu. Írtam rá valamit, kb. 2 mondatot ha beszéltünk. Aztán eltelt egy nap talán, gondoltam megtöröm a jeget, hátha félénk, vagy csak nem egy beszédes típus, és megkérdezem, hogy miért írt rám? (gondoltam ez a kit-mit keresel értelmesebb verziója 😅), de nem válaszolt többet. Pedig ő kezdeményezett először, szóval ezt se értem igazán, akkor miért írt?


Hasonló a helyzet, csak rövidebb. Egy fiatal srác rám írt, hogy szia és mellé küldött egy sima normális képet magáról. Bár a profiljában a fejlécbe csak annyit írt, hogy "szex". Visszaírtam, hogy szia 👋🏻 (ez az integetős emoji). Na erre letiltott 😐😕 Nem értem, valami rosszat írtam volna? Ő is csak ennyit írt nekem, hogy szia, gondoltam majd leírja, hogy szexet keres vagy valamit. Miért kellett letiltani?


Aztán volt olyan is, egy biszex fiú, aki szeretett volna barátkozni más fiúkkal, hogy egyik napról a másikra törölte a profilját a Tinderről (ahol először beszélgettünk), az instáját és a Tiktok profilját is (amit elküldött nekem). Na ő nagyon rendes és értelmes volt, elég sokat beszélgettünk azalatt a 2 nap alatt, és úgy tűnt nagyon szimpatikusan vagyunk egymásnak, hogy találkozzunk is, akár csak barátilag. Nyitott kapcsolatban élt a barátnőjével, aki a hasonló biszex vágyait szerette volna felfedezni és megélni. Szóval eléggé meglepődtem, amikor törölte mindenét, szintén szó nélkül. 😕


Másik, fiatal fiú, Romeon ő kezdeményezett, majd instán folytattuk, értelmes és kedves volt, jókat beszélgettünk. Úgy volt találkozunk, eljön hozzánk, lelkesnek tűnt. A kulcsszó a "tűnt", mert a találkozó napján, órákkal előtte törölte a profilját és felszívódott, szó nélkül. Képeket is küldött magáról, bár gondolom nem ő szerepelt rajtuk. Furcsa is volt, hogy nekem kellett kérdezgetni, pontosan mikor akar jönni, tudja egyáltalán hova kell...


Ez az eset pedig a legújabb. Szintén értelmes, rendes, férfiasnak tűnú srác, Tinderen ismerkedtünk meg, és Messengeren folytattuk. Nem egy beszédes típus, de annyi baj legyen. Eltelt kb. 2 hét az első beszélgetés óta, alig-alig beszéltünk igazából, nem akartam túl lelkes lenni előre, bár szóba hozta, hogy majd találkozhatnánk. De igazán konkrét időpont nem lett megbeszélve, nem hívott el randira vagy ilyesmi, csak megemlítette. Aztán eljött ez a hétvége, gondoltam nem várok tovább, felhozom én a témát. Kérdeztem, hogy nem szeretne már velem találkozni? Mint kiderült, ő most munkanélküli és ebben a helyzetében nem tud utazgatni. De ezt egyszer sem említette, hogy ez gond lenne, így készüljek, erre számítsak, de amint lesz rá megoldása, jelezni fog. Mondtam neki, hogy jó megértem, nincs ezzel baj, de írhatta volna korábban is, mondjuk a legelején...



2023. máj. 21. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos én is ilyeneket tapasztalok.de ehhez már hozzá kell szokni,ha nem szexrobotnak akarsz menni valakinek.én minnél több helyen szoktam beszélgetni....és várok .nincs nagyon pozitív fejlemény.de egyszer csak jön valaki addig is megpróbálom kiszűrni a kamusokat....egyre könnyebb mert egyre pofatlanabb és átlatszobb indokokkal jönnek
2023. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló a legbetegebb “heteró” létére a b*zi kategóriába ír 🤣
2023. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

De sokan írhatnánk ilyen,vagy még érdekesebb kis sztorikat:)

Talán érdemes is lenne összegyűjteni és leírni,hogy okuljanak azok,akik azt hiszik - naivan-,hogy az emberek őszinték, tudják magukról azt,hogy egyáltalán mit akarnak ...

Mennyi időt,fáradtságot és bosszúságot lehetne megtakarítani...

A csalódásokról nem is beszélve!

2023. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jani Belucci ***** válasza:
82%

Sajnos, az online ismerkedés során tapasztalhatóak különböző nehézségek és csalódások. Fontos megérteni, hogy néhány ember csak felszínes kapcsolatokra vagy figyelemre vágyik, míg mások nem tartják magukat elkötelezettnek. Az ilyen esetekben az a legjobb, ha óvatos vagy és nem fektetsz túl sok energiát vagy érzelmet egy olyan kapcsolatba, amely nem felel meg az elvárásaidnak.


Az online ismerkedés során gyakran előfordulhat, hogy valaki jelzi az érdeklődését, de aztán nem válaszol többé, vagy egyszerűen eltűnik. Ez zavaró lehet, de ne vedd személyes sértésnek. Ez az online tér sajátossága, és sok embernek nehézséget okoz az elköteleződés vagy az őszinte kommunikáció.


Fontos, hogy mindig tartsd szem előtt a saját biztonságodat és érdekeidet. Ha valaki folyamatosan elkerüli a találkozókat vagy nem válaszol konkrétan, érdemes újraértékelni a kapcsolatot, és keresni olyan embereket, akik az őszinte kommunikációra törekednek.


Ne add fel, mert az online ismerkedés során megtalálhatod az igazi társat vagy barátot. Fontos az óvatosság és a körültekintés, de rengeteg sikertörténet létezik az online ismerkedés világában. Legyél kitartó, nyitott és figyelmes, és remélhetőleg találkozol olyan emberekkel, akik valóban megfelelnek az elvárásaidnak és értékeidnek.

2023. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Hasonlo fantasztikus tapasztalataim vannak nekem is…..🥲
2023. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
60%
Sokaknak nehezére esik leírni hogy "bocsi nem egymást keressük"/"most nem alkalmas" stb és inkább köddé válnak. Egyébként Romeon látszik ki mikor regisztrált, a néhány hónapos profiloktól ne várj sokat
2023. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már én is többször felvetettem ezt a bunkóságot!

Mit várhatunk a nem melegektől, ha egymással szemben ilyen kifogásolhatóan viselkedünk! Nekem is van (itt!) az utóbbi 2-3 hétből olyan bunkó, aki se szó, se beszéd és elhallgatott, válasz nélkül!!

2023. máj. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sok tahó van köztünk!
2023. máj. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezeknek az embereknek a többsége még mindig nem fogadta el önmagát. Egy ideig vágynak rá de egy idő után már még sem akarják. Gyakori hogy ismerkedés közben maszturbál, aztán mikor elélvez akkor elmegy a kedve az eglsztől. Sőt undorodik tőle. Nagy részük ezért tünnek el.
2023. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Így van, önmagukkal van problémájul.

Engem is nagyon sokszor ghostingolnak. Ami azért is rossz, mert ilyenkor arra gondolok, hogy én csináltam valamit rosszul. Pedig a másik félnek vannak önértékelési gondjai.

2023. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!