Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a különbség a "right now"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a "right now" és a "dates" között?

Figyelt kérdés
Grindr-en. Én azt hittem ugyanazt jelenti a kettő, vagyis szexrandi, nem igazán értem.

2023. máj. 30. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A fares az randi ami nem fix szex…
2023. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jól értelmezem-e, de szerintem a right now az kifejezetten csak az, hogy kanos és szexelni akar, ha lehet minél hamarabb. A dates pedig szerintem csak simán azt jelenti, hogy szeretne valakivel találkozni, aztán hogy onnantól mi lesz az majd eldől. De lehet, hogy azt is csak alkalmikhoz kell használni, őszintén már nem tudom... :'D
2023. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "dates" azt jelenti, hogy egyszer-kétszer azért még leültök meginni valamit, mielőtt teleélvezitek egymás száját :)
2023. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A 2. válaszolóval értek egyet. A dates nem feltétlen jelent biztos alkalmi szexet, legalábbis én így értem

2023. jún. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!