Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki tervez mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tervez mostanában menni a Magnum szaunába vagy a Sauna 69-be?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam ilyen helyen, szóval megnézném hogy milyen, de egyedül nem szeretnék menni.

21/f/bi



2023. jún. 3. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A következő hetekben talán nagyon gondolkozok rajta...

32 bi

2023. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha nem jönnek be a papák, akkor inkább kerüld
2023. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Én voltam mostanában, tényleg most több az idősebb, de én speciel bukok rájuk. Fiatal vagyok, és élvezem, hogy kb. meg se kell szólalnom, és már a számba és a fenekem is farok van. :'D 2 60 körüli faszi valami brutál keményen megdugott a szélső kabinba, életem estéje volt. Én csak ajánlani tudom, ha unatkozol valamelyik nap. :)
2023. jún. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Aztán a két 60-as papa dugás után még hazafelé elment a templomba egy kis imára a mindennapi betevőért.Utána pedig otthon elmesélte a nejének,meg az unokájának,hogy milyen fáradt is a papa,mert a munkahelyén agyonhajtják.De így öregen,nyugdíj előtt már nem lehet váltani,tűrni kell ...

Aztán édes álmunkban is látják maguk előtt a fiatal srácot,akivel a műszakot nyomták...

Szuper,taták, így kell csinálni....

2023. jún. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

5/5 "a fiatalság olyan kincs ami napról, napra kevesebbet ér" Te is leszel egykor papa! (fiatal koromban kezdetben én i így vélekedtem! De.....) A-Z -ig minden előfordul fölöleges a másik fölött"PÁLCÁT TÖRNI"


-Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.-



"Miért nézed pedig a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van, a gerendát pedig, a mely a te szemedben van, nem veszed észre?"

2023. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát bizony,rég voltam én is fiatal.Ötvenes férfi vagyok,de egyrészt nem használom ki a fiatalokat semmilyen módon,másrészt nem jártam,nem is fogok ilyen szaunákba,bárokba.

Valahogy nem a műfajom,és eddig elég "érdekes" dolgokat hallottam,fiataltól is,időstől is.Egyben egyeztek,hogy többet nem mennek oda.Volt olyan,akit lelkileg is sokkolt a nyomulás,amit a hangsúlyozottan idős és ápolatlan férfiak műveltek.

2023. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja,ez lemaradt, az 5-ös és a 7-es vagyok.
2023. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jártam sokat, nekem mindig jó élmény volt.
2023. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek a válaszokat.

De akkor ezek szerint nem sok fiatal jár ezekre a helyekre, mondjuk pont ezért is szeretnék valakivel menni.

2023. jún. 4. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!