Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak, ti hogy szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak, ti hogy szeretitek a partner fanszőrzetét?

Figyelt kérdés

Minden részletre kíváncsi lennék, hogy nektek mi jön be. Pl golyók, farok körül, felett, illetve még a herék és a fenék közötti részen, akár a lyuk körül is, ha az is mérvadó...

Én testszőrnyíróval szoktam leszedni és úgy, hogy egy részénél full levágom csupaszra, de pl valahol meghagyom rövidre, pl a faroktól a köldökig egy függóleges vonalon (happy trail). Viszont nekem baromi gyorsan nő, szóval elég gyakran kéne vágni, és volt hogy már megjegyezték, hogy túl hosszú...

Ismertek más módszereket az intim szőrzet eltávolítására, ami után esetleg lassabban nő vissza?



2023. jún. 4. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Teljesen csupaszon
Rövidre nyírva
Természetesen hagyva
Mindegy, ahogy ő szereti
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hasonló a helyzetem mint neked. Elég szőrös vagyok, testszőrnyíróval szedem le, és elég gyorsan nő. Intim területen mindenhol letolom a testszőrnyíróval. A parberenen is így tetszik. De legalábbis ne legyen hosszú szőre. Legyen ápolt, ez a lényeg.
2023. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen csupaszon, vagy nagyon rövidre nyírva.
2023. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is csupaszon szeretem a legjobban magamon és a partneremen is. Ha rövidre van trimmelve az is bejön, csak ne szúrjon.:)

A természetes bozont általában zavar, de azért amiatt sem rugdosnék ki senkit az ágyamból. :D

2023. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a partnernek jó :)

De ha orálnál zavaró akkor szólok :)

2023. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem igazából mindegy. Ahogy szereti
2023. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is teljesen mindegy. Ápolt, tiszta legyen, ez a lényeg.
2023. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Úgy szeretem ahogy ő. Az a lényeg hogy tiszta legyen.
2023. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem rövidre nyírva jön be mindenhol. A csupasz nekem nem férfias a bozont meg nem olyan esztétikus.
2023. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
természetes natur a kedvencem. Izgat ha dús a farkánál a lágyékrésznél vagy lába között .
2023. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szorosan szeretem de amúgy ahogy ő akarja de nálam plusz pont ha szőrös akár a teste is
jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!