Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 25 éves meleg srác vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves meleg srác vagyok akin nem látszik hogy meleg Nem régen ismertem meg a páromat Ezzel csak az a gond hogy a szüleim nem tudják hogy meleg vagyok Szerintetek válaljam fel hogy meleg vagyok ?

Figyelt kérdés

Igazából attól félek ha közlöm a szüleimmel apám akár ki is tagadna

De ugyan akkor már a páromat sem akarom letagadni

CSAK ÉRTELMES KOMMENTEKET ÍRJATOK LÉGYSZI


2023. jún. 13. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
szuleiddel laksz? akkor szerintem nemkéne, hacsak nem akarsz hajlektalan lenni. nemtudni hogy fognak reagalni. ha nem, akkor mit veszithetsz, max nem tartod majd veluk a kapcsolatot
2023. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jani Belucci ***** válasza:
84%
Ha nem függsz tőlük már anyagilag és a lakhatásod sem tőlük függ, csak akkor vállald.
2023. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt csak tényleg akkor tedd meg, ha lenne hova menned, ha mégis úgy fordulna a dolog. Igazából szerintem kiszámíthatatlan. Annak idején az én apám is állandóan b.zizott meg lekezelően beszélt róluk, és amikor elmondtam, sokkal jobban lereagálta, mint az anyám. Viszont mivel nekem azóta sincsen párom, gyakorlatilag már nem tudom, volt-e értelme az egésznek - jó, nálad most más helyzet van. De azért gondold meg.
2023. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Beállok a sorba, szerintem is csak akkor mondd el, ha nem velük élsz és nem függsz tőlük semmilyen szempontból.
2023. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy nagyon személyes döntés, amit csak te tudsz meghozni. Azonban fontos megfontolni a helyzetet és a kapcsolatot a szüleiddel, mielőtt meghozod a döntést.


Először is, gondolkodj el azon, hogy milyen reakcióra számítasz a szüleidtől. Ismered őket és azt, hogyan reagálnak az ilyen témákra? Elképzelhető, hogy pozitívan fogadják és elfogadják a szexuális identitásodat, de lehet, hogy tartanak vagy kevésbé nyitottak erre a témára. Fontos, hogy őszintén átgondold, hogy kész vagy-e elfogadni a lehetséges reakciókat, még akkor is, ha azok nem a legkedvezőbbek.


Másodszor, fontolj meg olyan tényezőket, mint a saját boldogságod és az önmegvalósításod. Ha megváltoztatod a viselkedésedet vagy titkolod a szexuális identitásodat a szüleid előtt, az befolyásolhatja a kapcsolatodat a pároddal és az önmagaddal való kapcsolatodat is. A nyílt és őszinte kommunikáció a legjobb alapja egy egészséges kapcsolatnak.


Fontos lehetőség lehet a beszélgetés a szüleiddel arról, hogy hogyan érzed magad, és hogy megoszd velük a valódi énedet. Egy őszinte és nyitott kommunikáció lehetővé teheti a megértést és a kölcsönös elfogadást. Ha úgy döntesz, hogy elmondod nekik, fontos, hogy legyél kész arra, hogy válaszolj a kérdéseikre, és segíts nekik megérteni a szexuális identitásodat.


Emlékezz arra, hogy a szexuális identitásod fontos része vagy, és a boldogságod és az önmegvalósításod fontosak. Azt javaslom, hogy keress támogatókat a barátaidban vagy a meleg közösségben, akik segíthetnek a döntésben és az esetleges nehézségekkel való megküzdésben.


Végül, ne feledd, hogy nincs helyes vagy rossz döntés ebben a helyzetben. Csak te tudod eldönteni, mi a legjobb az számodra. Fontos, hogy tartsd tiszteletben saját érzéseidet és határaidat, és tegyél olyan döntést, amelynek úgy érzed, hogy hozzájárul a boldogságodhoz és az autentikus életedhez.

2023. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Oszt hunnét veszed hogy nem láccik rajtad hogy meleg vagy? Lehet nem akarnak megbántani
2023. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem legyél határozott és vállald be az apád előtt. Lehet örülni fog neki
2023. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztosan megért. Olyan nincs hogy kirak, azt csak ritkán teszik. Akkor eleve rosszban lennétek. Mond meg neki
2023. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet apád is azt mondja hogy én is az vagyok fiam.
2023. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!