Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szaunás tapasztalat. Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunás tapasztalat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Haverommal nemrég elmentünk egy Nyugat-magyarországi termálba, amelynek naturista szauna részlege is volt. Egyébként mindenki szabadon tekerhetett maga köré szaunalepedőt. Mi is így tettünk haverommal. Voltak néhányan, akik nem takargatták magukat, se azok inkább idősebb bácsik, nénik voltak.


Amikor azonban ketten maradtunk csak a gőzkabinban, haverom leoldotta magáról a lepedőt, bár nagy gőz volt, de ekkor láttam tisztán, hogy haverom farka kő keményen áll. Megkérdezte, hogy zavar-e? Én csak annyit tudtam nyögni, hogy nem. Most láttam életemben először a farkát. Én nem mertem elővenni. Zavaromban rövid idő után ki is jöttem a szaunából. Én bi vagyok, de nem tudja rólam. Neki van barátnője.


Szerintetek akarhatott valamit?


22F/bi



2023. jún. 21. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle, hogy mitől állt fel a farka a gőzben? Abbol talán kiderül, hogy rád izgult-e. ;)

Amúgy nem világos a szituáció:

Szaunában voltatok vagy gőzben? :)

2023. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha megmutatta így, akkor lehet. De ha csaja van és abba nem akarsz rondítani, akkor gyere velem szaunába.
2023. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Elsőnek: szauna részlegen, de a gőz kabinban.

Lehet h rám izgult? 😏

2023. jún. 21. 16:58
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
#1-es vagyok. Ha jó pasi vagy, simán lehet, hogy rád izgult. Más nem volt ott, simán takarhatta volna magát ha spontán merevedése volt.
2023. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Nos a szaunában a meztelenség teljesen természetes dolog, viszont a farokfelállítás és méregetés nagyon nem ildomos. A határ túloldalán mindenki meztelenül szaunázik, ott nem ilyen prűdek az emberek, de ha valaki szexuális dolgot kezdeményez, akkor azt rövid úton kirakják, vagy rendőrt hívnak rá, az osztrákok ezzel nem szaroznak.
2023. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Na megjött a latens meleg is 😂
2023. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted is hetero, akkor nem izgult fel rád, Aranyom.

Spontán merevedése is lehetett, aztán lehet annyira magabiztos, hogy nem zavarja, ha más (általa feltételezett) hetero látja az álló cerkáját.

2023. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nekem fura azért

Nem vagyok gátlásos uszoda zuhanyzóban és szaunában se

Nem érdekel kik meg hányan látják a farkam

De ha kezd merevedni akkor alap hogy eltakarom vagy befele fordulok a zuhanyban

Sok osztálytársam meg haverom látott már meztelen de az álló farkam tuti nem mutogatnám nekik

2023. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Idétlen -és bizonyára valótlan- sztori.

(álmodozó kiscsávók fejében születnek ilyen gondolatok)

2023. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló sztorim volt novemberben. 2 haverral iszogatás utáni szauna egy vendégházban. Életem első meztelen szaunázása volt, és ez izgatott, nem a haverjaim, de nekem is megindult.
2023. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!