Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valakinek van a veet man...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne bizz senkiben! kérdése:

Valakinek van a veet man szőrtelenítő krémmel kapcsolatban véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mert azt írja hogy nemi szervnél ne használjuk

#Veet man szőrtelenítő
2021. máj. 26. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van külön olyan fajta ami nemi szervre van, olyat vegyél. De előtte mindenképp csinálj allergia tesztet mert lehet nem bírja a bőröd
2021. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan változata amelyik arcra használható?
2021. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 a veet-nek szerintem nincs de más markából van de én nem ajánlom hogy arcra kend mert nagyon irritáló anyagokat tartalmaz és az arc amúgy is elég érzékeny
2021. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoval akkor szerinted nem kene használnom nemi szervnél?
2021. máj. 26. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt a fajtát ami kifejezetten nemi szervre van kipróbálhatod, de igazából ugyanazon az elven működik mint egy borotva, szóval nem lesz sokáig sima a végeredmény és ugyanúgy csak a szőr felső részét szedi le. De ami negatív hogy kiszárítja a bőrt és irritálhatja. A borotva szerintem jobb, ha meg sokáig sima szeretnél maradni akkor gyanta
2021. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én más típust vettem. Arra is az volt írva hogy ne használja nemiszervnél. Simán rákentem a lágyékomra. Semmi bajom nem volt
2021. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 26. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Veet szörtelenítők mellett van mindíg, 800ft os rózsaszín az is azszem egy kamilla virár van rajta, márkát nem tudom.

Nekem az vált be mindenhova kenheted. Popi lyuknál ha bekened mindegyik 1napos kellemetlen érzést ad, az intim is. Igaz az 8xdrágább és máshol meg nem szedi le olyan gyenge.

2021. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!