Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két aktív férfi is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két aktív férfi is lehet szerelmes egymásba vagy ez akadályt jelent?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik náluk a szex, hogyan elégítik ki egymást?
2023. júl. 2. 11:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9: Miért is? Próbáltad?
2023. júl. 2. 13:38
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
A szex fizikai oldalának is vannak változatai, a kielégülés, orgazmus alapvetően az agyban játszódik le.
2023. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Pina? Itt? Se igazi, se mű, ha kérhetem. :)
2023. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Na mégis csak probléma adódik amikor a nagyon büszkén kell hirdetni hogy meleg van
2023. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amugy azt nem ertem, hogy a melegek nagy resze miert szukiti le ket ember kapcsolatat arra, hogy ki altiv es ki passziv? :D En pl eletemben nem dugtam meg, engem sem dugtak meg. Parom sem akar analis szexet. Mindketten elvagyunk egy kolcsonos orallal. De neha egy oleles, osszebujas tobbet jelent. Na meg nem ilyeneken mulik egy kapcsolat. Nalunk biztosan nem.
2023. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

13: Itt az érzés a lényeg, nem az, hogy puncus. :D


15: Igazad van, csak hát sokan ebben gondolkoznak alapból, nézd meg a társkereső oldalakat, külön kérdés is van erre...

2023. júl. 9. 17:54
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, de ha valaki hosszabb távra keres valakit, akkor az érzelmek fontosabbak lesznek, mint hogy ki aktív vagy passzív. Én aktív vagyok de imádok szopni.
2023. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én aktív vagyok, ilyen problémám nem volt még, de elég nagy a szexuális étvágyam, szóval nem bírnám ki anális szex nélkül sokáig. Az orál meg kiváló techinka nélkül nem elég semmire számomra.

Csak passzívakkal ismerkedem bármilyen céllal.

2023. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Egy homoszexuális kapcsolatban a legkisebb kedvesség, érintkezés nagyon nagy dolognak számít. Egy meleg kapcsolat már akkor elromlott, ha valamelyik fél már nemi kontaktust akar.

#5 Az élet nem csak seggbe dugás, hidd el nem jó, ha ez az első ami eszedbe jut a melegekről.


Elmondanám, h a homoszexuális,transz, v akármilyen átlag ember szerint nem átlagos ember is normális. Az átlag ember sem átlagos, és a többi ember sem.

2023. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Volt valami első házas meleg pár. Végigturnézták a sajtót a házassággal, mert elsők voltak az országban. Aztán elváltak talán egy év múlva.. Kérdés, volt e köztük igaz szerelem? Nekem a legjobb monológ, ami megfogott a Halhatatlan gárda című filmben hangzott el.. Olyan vagy nekem, mint Holdfény az éjszakában. Ha szerelem van, akkor minden van, ha nem erős vagy nem kölcsönös, akkor semmi sincs!
2023. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!