Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek probléma lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probléma lehet, ha három hónapja együtt vagyok a párommal, de még nem volt análszex?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek ez az első kapcsolata, ő 24, én 28. Neki már volt análszexben része, de főként aktívként, passzívként csak ritkán. Nekem még egyikben sem. Eddig a kölcsönös orált próbáltuk sokszor. Azt mindketten szeretjük. Múlt héten próbálkoztunk ujjazással, az nagyon tetszett neki. Volt hozzá poppers meg síkosító is. Jó úton haladunk? Számumkra fontos, hogy szeressük egymást, mindketten biztonságban érezzük magunkat. Utána akarunk csak új dolgokat kipróbálni.

2023. júl. 20. 11:14
 1/9 Chris88 ***** válasza:
96%
Nem probléma, csináljátok úgy, ahogy nektek jó. Haladjatok a saját ritmusotokban!
2023. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

miért nem beszélitek meg?

úgynézki téged zavar

2023. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne probléma, ne viccelj? :) Itt az a lényeg, hogyha szeretitek egymásta akkor ráértek akkor amikor úgy gondoljátok mindketten hogy na, itt az idő. Szerintem ez tök aranyos, mert manapság már semmi kommunikáció, nulla érzelem csak gyere szexeljünk, másnap meg csá-csumi és soha többet nem találkoznak. Becsüljétek meg egymást, és ügyesen :P
2023. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy FWBS-kapcsolatom. Anális dologban nekem ő volt az első, mi 1 hónap után jutottunk el a behatolásig, aztán kb. ugyanennyi idő kellett, hogy passzívként igazán élvezni tudjam az egészet. :D
2023. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó

Megujazod néha, utána mehet a répa.

Van akinek ez lassú lenne

Nektek meg így tökéletes

2023. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sandrisbp ***** válasza:
100%
Olyat kell csinálni, amit mindketten élveztek. Nem előírás egy meleg kapcsolatban, hogy anális közösülés is legyen benne. Ha valamelyikőtökknek hiányzik, lehet vele próbálkozni, de enélkül is lehet kölcsönösen kielégítő a szex és tartós egy kapcsolat.
2023. júl. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez így nagyon.

Ápolgasd, szeretgesd, babusgasd azt a huncut kis popsit, aztán majd szépen kialakul minden.

Ha jó az előkészítés, álltalában jó a folytatás is.

Ez igaz mindenkire, heterókra is.

A baj az, hogy sokan fejest ugranak a kútba.

Szeresd, akard, csókold. 😃😄😁

2023. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik, hogy milyen sebességgel haladtok. Az is oké ha sohasincsen anális szex ha nem szeretnétek.

Mindenképpen kommunikáljatok és beszéljétek meg egymással hogy mit szeretnétek és mikor álltok rá készen.

2023. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az análszex nem kifejezetten azt jelenti, hogy mindenképpen be kell hatolni.

Én heteró vagyok,ha nyalogatom, puszilgatom a párom aranyos kis ánuszàt, ő szinte visong a kéjtől, annyira élvezi.

Az oda való behatolást nemis igényli.

2023. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!