Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak ti hogy egyeztetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak ti hogy egyeztetitek össze a rendszeres étkezést meg hogy tiszta legyen a hátsó bejárat? Van valami bevált praktikátok?

Figyelt kérdés
Vagy csak akció előtt egy gyors mosás van csak?

2023. júl. 26. 10:03
1 2
 1/11 Jani Belucci ***** válasza:
90%
Nem szoktam koplalni. Max aznap akkor nem degeszre zabálom magam.
2023. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nehezen, sajnos az emésztésem katasztrofális a tízféle rendszeresen szedett gyógyszernek köszönhetően, ezért ha megjön az étvágyam, akkor azt kénytelen vagyok kihasználni. Így az alapból is meglévő higiénés szabályokra hangsúlyosabban kell ügyelnem. Majd egyszer elmegyek gasztróra helyrerakatni az emésztésemet, és akkor nem lesz semmi gond. :) Most egyelőre elég a pszichiáter meg a kardiológus. Eddig sem volt "baleset", ezután sem tartom valószínűnek. :)


22/p

2023. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar ha nem mossa/mosom ki.:-)
2023. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A szar az előző napi kaja tápanyagok nélkül. Nem kell tőle félni.
2023. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2-es neked kitartást komolyan mondom!
2023. júl. 26. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Engem pont nem izgat,múltkor babott ettem előtte..Dugás közben ment is a fingás..Na és..
2023. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én csak tisztán érzem magam komfortosnak de azt minden aktus előtt nagyon macera ezért vagyok kíváncsi hogy ezt ki hogy éli meg/vitelezi ki. Pl ha jön egy hirtelen ajánlat egy buliba de az ember nem úgy készül, ment úgy oda akkor más azt hogy csinálja vagy oldja meg. Mert úgy érzem más simán belevág a lecsóba én meg ezen rugózom.
2023. júl. 26. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

"úgy érzem más simán belevág a lecsóba"


Ne agyald túl, a legtöbb aktív nem csinál ügyet a tegnapi lecsóból. :)

2023. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bakker akkor eddig eléggé túl agyaltam :( köszi srácok!
2023. júl. 26. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos a higiéniai, én minden aktus előtt kimosom magam, még ha macera is. Ha buliba, vagy szórakozó helyre megyek, akkor indulás előtt is.
2023. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!