Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan,hogy valaki vágyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy valaki vágyik az anális aktusra de bizonyos okok miatt képtelen élvezni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok. Voltam már fiúval. Érdekel az anál is mint passzív szerep. Viszont úgy érzem képtelenek vagyok megvalósítani. Egyrészt nagyon szűk vagyok hátul. Másrészt hiába gondolok az análra sokszor egyszerűen nem tudom élvezni ha oda kerül a sor. Fáj, és nagyon ellazulni se tudok. Kb fél évente egyszer tudok passzív lenni hiába vágyok rá. Rengeteg mindent kipróbáltam hogy lehetne jó. A volt barátommal hosszú előjáték, nagyon lassú haladás de az se működött. (ő uni volt tehát én tudtam aktív lenni nála) Kicsit már úgy érzem hogy egyszerűen a testem alkalmatlan rá. Hiszen sokszor vágyok rá, de nem tudom megvalósítani. Vettem játékszereket hátha azokkal jobb de nem. Ha oda kerül a sor,hogy tisztítom magam már sokszor akkor elmegy a kedvem. Pedig néha tényleg vágyok rá. De ahogy korábban írtam képtelen vagyok (lelki és vagy fizikai okok miatt) megvalósítani úgy hogy élvezzem. Van, volt valaki hasonló helyzetben? Volt akinek sikerült változtatni rajta? Jelenleg is van párom mert ő passzív, de én továbbra is sokat gondolok hogy milyen jó lenne passzív szereplő lenne.. de egyszerűen nem megy a gyakorlatban..

2023. aug. 17. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Testileg vagysz ra, de lelkileg nem, ez itt a problema

Ugyhogy inkabb ne eroltesd

2023. aug. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Az nem merült fel, hogy egy szexuálpszichológussal beszélgess erről? Ez már bőven túlmegy egy átlagos halandó tudásán, hogy mi lehetne a megoldás és egyértelműen lelki eredetű a probléma.
2023. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem

Mindíg is aktív beállítottságú voltam vagyok, még ha passzív szerepben is képzeltem el magam.


Évekig próbáltuk soha 1x se sikerült,hogy én élvezzem.

Történet kell hozzá hogy érthető legyen, születés napom volt heteró haverommal egy egész görbe napot tartottunk

Kora reggeltől estig. Reggeli szauna-úszás masszírga utána moziba mentünk ebédelni iszogattunk ő vezetett, fizett mindent. konkrétan éreztem hogy kitágultam elengedtem magam Anyira ahogy soha életemben előtte, mert mindíg én vezetek fizetek és szemmel tartok mindent.

Akkor este minivel megvolt az áttörés kb. 8/2cm kis prosztata izgatóval.

Ez úgy meg tetszett hogy utána ezzel a seggemben önkielégítettem vagy dugtam a barátom.

Igazi fasz több mint 1év múltán volt bennem, de addig mindíg volt valami kis játék bennem-mármint nem egész nap.

Jelenleg Uni aktívnak vallom magam évente 2-3 alkalommal van Bennem fasz, nem lettem passzív

Fejben dől el! elcsépelt mondat de nekem kellet ez a tapasztalás, hogy 100%ban ki legyek "szolgálva", mert ezt mindíg én adom másoknak ami nekem már természetessé vált.

Szóval nekem ez kellet hogy ki tudjak nyílni.

De akkor is több mint 1év kellet míg valóban Dugható lettem.

2023. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Minek erőlteted azr, amit a lelked nem akar, és a tested is jelzi hogy nem akarja!
2023. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van. Szerintem is meg kell hozzá találni a megfelelő helyzetet. Ezt lehet random is, de lehet tenni is érte. Ahogy alakul. Előbb-utóbb beletaláltok egy olyanba, szó szerint, amikor tetszeni fog. Mondjuk arra nem feltétlenül fogsz azonnal rájönni, hogy mi volt akkor más.
2023. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!