Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy pasi legyen szőrös, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi legyen szőrös, vagy gyantáztassa le magáról?

Figyelt kérdés
Rám írt egy pasi,hogy ha csupasz leszek akkor nagyon odalenne értem, viszont nekem tetszik,hogy férfiasan szőrös vagyok
2023. aug. 31. 04:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem biztosan csak és kizárólag olyan jönne be bármilyen téren,aki természetesen szőrös.

Csupasz férfi nekem nem férfi,mármint ha csupaszítja magát.

2023. aug. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Legyen szőrös valamennyire szerintem. Nekem jobban bejön. De ez szerintem olyan, amit nem a másiknak kell eldönteni, hanem ki hogy érzi magát jól.
2023. aug. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Egy férfi el tudja dönteni, hogy mit csinál a saját testével, és nem másoknak akar megfelelni. Ha szeretsz szőrös lenni, akkor maradj szőrös. Ez ennyire egyszerű.
2023. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha az aktív szőrös:)
2023. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 steven95 ***** válasza:
100%
Ugyan azt mondom. Nem jó egyből azzal indítani, hogy változz meg és akkor ... Mi van? Máris meg kell felelned és kb. még Te légy hálás hogy megdug... Felejtős. szinte "redfleg". Úgy kellet volna, hogy "én csupaszon szeretem,Te?","nem borotválom", "kár..ok, szia"
2023. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt most függetlenül attólhogy kinek mi tetszik, ha valaki így kezd hogy "változz meg, mert csak akkor fogsz tetszeni", azt azonnal offold. Már azelőtt irányítani akar hogy egy kicsit is ismerne. Ennyire ne add alá magad! Ennek később jó eséllyel csak a csicskaja lennél
2023. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem válogatok, mindegyik bejön. Kinek mi áll jól. Van aki szőrösen szép, más meg szőrtelenül. A lényeg az, hogy legyen önazonos és érezze jól magát a saját bőrében (szőrében) úgy, ahogy neki tetszik. És ha jól érzi magát, akkor felszabadult, oldott, szorongásmentes, gátlásoktól mentes lesz és nem azon fog görcsölni, hogy vajon tetszem-e a másiknak, vajon megfelelek-e neki.
2023. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem úgy vagy jó, ahogy vagy - a többi más kérdés. Az, hogy van pár fétisem, nem feltétlenül akarnám a páromra ráerőltetni (az exeimre nem is tettem).


Azt gondolom, hogy aki a kérdezőnek írt, az illető talál magának vagy több száz csupasz pasit, akivel kufircolhat.


Annyi kívánságom lenne, hogy a reszlinek, ami leesett, legalább a felét küldje át hozzám, hogy tudjak közülük válogatni. :-D

F/41/BP

2023. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a külsőségekre megy

Nem kell az ilyen emberrel foglalkozni, nem működne vele úgyse semmi - legalábbis a részemről.

2023. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Soha ne változtass magadon senki kedvéért!


Egyébként a férfi a szőrnél kezdődik. :)

2023. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!