Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szaunában mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szaunában mennyire rámenősek az emberek?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy kipróbáloma helyet, szeretek szaunázni és más melegeket megismerni, de nem szeretnék semmi extrát ott senkitől. Elég fiatal vagyok, és kicsit aggaszt hogy sok a nyomulós, idős pali, mennyire biztonságos ilyen szempontból a hely?

2023. aug. 31. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván te is tudod,hallottad,hogy a fiatalok mindig is kapósak.

Tuti,hogy nyomulni fognak rád,bepróbálkoznak.Rajtad áll,hogy kezeled ezt. De sima szaunázásra ne nagyon számíts.

2023. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
29 éves passzívként en is kiprobalnam, de csak a szopás részt. Lenne így ott esélyem?
2023. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nyomulnak

A nem az nemet jelent.

Nem úgy megy mint a neten, hogy addig próbálkozik míg le nem tiltod.

2023. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem csak a magnumra de általánosságban is érvényes: ne legyél beszari. Legyél felnőtt férfi, aki tudja, hogy mit akar és mit nem, szellemileg elmaradott állapotra utal ez az áldozati pózolás.


“Juuj juuj olyan kis fiatalka vagyok vajon le akarnak majd szólítani? Juuj mi lesz juuj, megbasznak az öregemberek mert elfelejtem őket visszautasítaniii”


Aztán lehet hogy bottal sem piszkálna meg senki, szóval felesleges rinyálni.

2023. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen szaunákba a szex miatt szoktak menni főleg. De a nem az nemet jelent is. Persze jó a jacuzzi, a szauna, de azért egymás pélójával játszani a jacuzziban, az sem rossz.
2023. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!