Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg a volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a volt osztálytársam?

Figyelt kérdés
Tudom, gáz, de volt egy gimis osztálytársam, akibe anno nagyon belezúgtam, és akkor nagyon ügyeltem, hogy semmit ne lásson ebből. Lassan 15 év telt el érettségi óta és nem telt el nap, hogy ne gondoltam volna rá.. 33 évesek vagyunk, nem tartjuk a kapcsolatot, az élet elsodort mindenkit többfelé. Facebookon nézem mi van vele, de amit láttam azóta, hogy lehetett kb. két (!) rövid kapcsolata, kb. sosem volt hosszú távú barátnője, ami furcsa, mert szerintem nagyon jól néz ki (helyes arc + sportos test). Instán azt látom nem nagyon követ csajokat, (igaz, srácokat sem..), nem annyira rakja ki magát. Az osztályból a fiúknak mindegyiknek van legalább mára egy kapcsolata, vagy felesége / gyerekei. Nekünk még nem.. Szerintetek ő is meleg? Vagy csak vágyvezérelten gondolkodok?
2023. szept. 10. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

SZia, nekem is hasonló gondjaim vannak :D Volr egy nagyon helyes osztálytársam aki tetszett nekem, magamutogatós is volt, akár történhetett volna ez-az, de mivel gyáva voltam ezért semmi nem lett. Több éve kapcsolatban és, de se házasság, se gyerek. Ki tudja, lehet, hogy biszex volt mindig is mint én.

30/f

2023. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es: ohhh igen, én is megbántam, hogy anno nem léptem, mai eszemmel utólag azt látom, hogy mintha tiniként bevállalósabbak lennének a srácok. Plusz, imádtam az akkori kinézetét, olyan kölykös arcú, vékony volt. Mára kigyúrta magát, eléggé maszkulin, elfogadnám most is, de akkor valahogy jobban bejött.
2023. szept. 10. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nem mutogatja az eletet a netes platformokon mert nem tartja okesnak, hogy esetlrg valaki(k) eveken at az o kepeire elvezkedjenek. Amiert nincs online nyoma nem jelenti, hogy ne lenne elete.
2023. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%
A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka. Simán lehet, hogy van csaja, vagy sorra dugja a lányokat, csak ezt nem rakja ki netre.
2023. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen gondom van.. Csak nem osztalytárs hanem rokon... Pontosabban unokatestvér. Évek óta nem tartjuk a kapcsolatot és sose néztem úgy rá hogy vonzana testileg vagy lelkileg. Viszont az utóbbi egy évben nagyon sokat gondolok rá. Szexuálisan is és kapcsolatra is simán el tudnám fogadni őt. Én amit észrevettem hogy nem az a típus aki sorra dugná a csajokat így az amit a fentebbi írt nem teljesen reális ha ismered a srácot annyira hogy tudod nem olyan fajta. Nos az én unokatestvérem se az a nőcsábász ezt biztosra tudom. Sőt eléggé félénk. Most


1. vagy fél a lányoktól és azért nincs senkije vagy

2. nem érdekli őt hosszútávon az elköteleződés nem tudna hosszútávon egy lány mellett megmaradninigy kapcsolatra se keres

3. nem meleg/biszex és max egyejszakas dolgok érdeklik amiket kiel mondjuk a rosszlanyok.hu - n 😃

4. Biszex vagy meleg és már rég van kapcsolata de ezt értelem szeruen nem fogja kirakni fb-re főleg amilyen országban élünk.

5. Tudja magáról hogy meleg/biszex és fent van közösségi meleg oldalakon ahol ismerkedik csak te nem találtál még rá.

6. Tudja magáról vagy sejti, de nem fogadta még el magát.

7. Tudja magáról vagy sejti, de sose akár erről tudomást venni, még magának se vallja be.


Ez kapasbol 7 verzió. Válogass közülük. De szerintem az lenne a legjobb a kombinalas helyett ha rairnal és megkerdezned hogy van

Aztán ha halad előre a beszélgetés jöhet egy személyes tali ahol finoman elmondom neki veled mi a helyzet hátha ő is elmondja neked. Szerintem ez lenne a legtisztabb. Sok sikert :)

2023. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Bocsi a helyesírási hibákért telefonról írtam.

2023. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hasonlo platoi szerelmem az altalanos iskolaban, igaz nem az osztalytarsam volt, 3 evfolyammal alattam jart. Ahogy meglattam, elso latasra beleestem. 😍 Rengetek programot csak azert szerveztem magamnak anno, mert tudtam, hogy O is ott van. Ez meg kozepsuliig is kitartott amugy a kozos barati korunknek koszonhetoen. Parszor voltam naluk is, meg O is nalunk, de soha nem mertem elohozakodni ezzel. Pedig szamtalanszor fantalzialtam arrol, hogy egyszer csak egymasnak esunk, es hol en dugom meg Ot, hol O engem. 😅


Lassan mar 10 eve, hogy egyetemre mentunk, majd elkezdtunk dolgozni, es par eve hallottam a kozos barati korunktol, hogy kb 5 eve comminguotolt a srac, es egy masik sraccal elnek azota is egyutt, aki egyebkent szinten baromi helyes srac. (Azert meg sem kozeliti a platoi szerelmemet, de sokmendent megadnek egy harmas szexert Veluk... 😅)

2023. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: jajjnnee, amúgy fura, ha kiderülne róla, hogy meleg az én srácom nem is tudom mit csinálnék.. szidnám magam, hogy anno mit hagytam ki? vagy... ráá mernék-e írni? sajnos én nem annyira az előnyömre változtam az évek során :(
2023. szept. 11. 11:14
 9/10 A kérdező kommentje:
5-ös: háát nagyon béna lenne, csak úgy most haverkodni.. anno gimiben sem voltunk olyan közeli kapcsolatban, hát még most.. full cikinek érezném
2023. szept. 11. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Biszex lehet
2023. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!