Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy visszautasítottatok valakit társkeresőn, aki ezen megsértődött, visszaírt valamit személyeskedő, okoskodó, esetleg bántó stílusban, majd letiltott?

Figyelt kérdés
Velem most volt egy ilyen Romeon, és nagyon meglepődtem, mert nem ezt vártam volna az illetőtől. Egy felnőtt, érett, normális srácnak tűnt, akivel beszélgettem egy darabig, úgy volt találkozunk is, de végül kiderült, hogy nem egymást keressük, ezt meg is mondtam neki. Először egész jól fogadta, én szépen elköszöntem tőle, minden jót kívántam, másnap kaptam a személyeskedő üzenetet, hogy nekem hatalmas elvárásaim vannak, várom a mesebeli herceget, egyedül maradok, ilyen meg olyan vagyok, stb. Aztán letiltott, nehogy visszaírjak neki én is valamit... 🤷🏻‍♂️

2023. szept. 18. 09:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Elég nehéz az ilyennel mit kezdeni számomra is, mert én nem vagyok ilyen. Ráadásul úgy, hogy te normálisan közölted a dolgokat. De próbáld elengedni és örülni neki, hogy egy ilyen emberrel mégse lett semmi végül.
2023. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit kaptál még egész enyhe formája a mentális bajnak. Néha olyan reakciók vannak ilyenkor hogy egyből kényszerzubbonyt küldenék nekik. Sokan nehezen kezelik a visszautasítást. De ahogy az első is írja, örülj hogy nem lett semmi végül.
2023. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rosszabb,mint a hisztizés, illetve a másik lelkiismeretére való hivatkozás, ráhatás.

Egyből elárulja magát,hogy lelkileg nincs rendben, hiába nagyképű előtte.Az elutasítást meg kell tanulni adni és főleg elviselni. Nem rólunk szól az ilyen, hanem az illetőről, főleg a stílusa.

2023. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Te meg csodálkozol ezen? A Romeo-n (szinte) csak hibásak vannak sajnos. Persze a legrosszabb az, ha normálisnak tűnik, és később bukik a dolog ki. Az, hogy válaszra sem méltat elsőre sem, csak tilt, az alap már ott. Vagy farok képeket küld bemutatkozás helyett. Szóval ha jót akarsz, ott ne ismerkedj, reménytelen.
2023. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Jó és akkor hol keresgéljek? Nem igazán van más lehetőség melegként, főleg vidéken.

Amúgy azért vannak értelmes és korrekt emberek is (mint ti vagy én 😇), csak extrém ritka...

2023. szept. 18. 11:16
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Jogos ami a 4-es ír, próbáld meg az első találkozást, ott nem mindenki csak megb@szni akar. Az ilyen hulladék oldalakon sok jóra nem kell számítani. Abban pedig van igazság, hogy sok ember álom világban él, elmondható a férfiakról és a nőkről is, de nincs értelme általánosítani.
2023. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Bullet dodged, ahogy az angol mondaná.

Hidd el jobban jártál, hogy nem lett semmi vele.

2023. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ismerős a helyzet én is vidéki vagyok, nagyon vidéki. De ezek az oldalak csak reményt keltenek, majd lehúznak lelkileg. Volt nekem is, hogy annyira jó volt olvasni a másikat, mennyire hasonló sokminden. Majd elköszöntem, hogy másnap folytatjuk. Hajnalban, kávézás közben nézem: törölte magát! Hát, azt hittem elbőgöm magamat. Azóta kerülöm azt az oldalt IS. :(((
2023. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Persze

Nekem mindíg nagyon sokan írnak

Ebből kifolyólag, nagy százalékban sok a bántás is.

Felsorolni se tudnám.

De soha nem azok csinálják akik rendes profilképpel vannak kint.

Arcélküli profilok, vagy csak testük van kint, nálam mindíg ők szemtelenkednek.

2023. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

6-os, azt hogy érted, hogy próbáljam meg az első találkozást? Az is valami társkeresők, nem értem.

De ez a fiú sem egyből csak szexet akart, hanem párkapcsolatot, és teljesen normális és korrekt profilja volt arcképekkel. Na mindegy, nem adom fel.

8-as, megértem, hogy kerülöd ezeket az oldalakat, én is törölném már valaki miatt, de tudsz jobbat? Ha igen, kérlek mondd el nekem is 🙁

2023. szept. 18. 11:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!