Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy reagálnátok rá, ha a szobatársatok reggelente álló farokkal nyújtózkodna mellettetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy direkt csinálja-e, vagy egyszerűen csak nem zavarja, hogy én is látom. Amúgy pizsomában alszik, de teljesen kivehető azon keresztül is az álló farka körvonala. Elég szép mérett rendelkezik.

Amúgy izgató a látvány, meg minden, kicsit zavarba is jövök.



2023. szept. 19. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyújtózkodnék álló farokkal😀
2023. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Koleszos vagyok én is, a mosdók a folyosó végén vannak, és hát reggelente nálunk is dudorodnak a boxerek elég rendesen :). Sokan egyáltalán nem gátlásosak, simán végigmennek a folyosón álló dákóval
2023. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is koleszos vagyok, nálunk mindennapi a közös verések :D
2023. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Engem sose zavart, én is csinálom. Boxerben alszom, és vékony vagyok, úhogy nekem is elég látványos.


18f

2023. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Koleszos koromban nálunk is mindennapos volt hogy dudorral a boxerban mentünk a folyosón reggel a mosdóhoz

Este zuhanyzóban meg a fal fele fordulva sokan vertük ki

2023. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is kollégista vagyok, semmi reakció nincs rá, pedig mindenkinek áll néha, én örülnék ha lenne valami valaki részéről, de sajnos semmi.
2023. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha sokadjára csinálná, biztosan megdicsérném, hogy milyen szép darab, esetleg kézbe is venném neki kedvező reakció esetén
2023. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

koleszban azért ez normális fiúk között, akár nő v férfi jön be.

16 évesen választhattam, h elmegyek anyámmal vidékre v apámmal külföldre a válás után, én maradtam a sulimban és koleszben 5 másik sráccal.

nem állítom, h eleinte imádtuk egymást, de egymás előtt álló fasszal sosem volt gond jönni-menni.

aztán érettségi után már csak 2 ilyen év volt és elköltöztem és ott csak 4-en voltunk egy szobában. meg addigra sztem mindenki higgadtam volt.

a középsuli azért durvább, legfiatalabb cipőjébe beleverték a többiek, ha nem csináltad, másnap a takaródra... gyerekek/kamaszok a legtrógerebbek.

2023. szept. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szobatársam is ilyen, mellesleg hetero, meztelenül alszik, minden reggel full merev farokkal kel ki az ágyból - jó nagy szerszáma van, felveszi a boxerét, ráadásul fehér vagy világosszürke boxert hord így a dudor is nagyon látványos. Mosdó, készülődés, kb. 25-30 perc amíg suliba indulunk akkor vesz nadrágot, és néha még ilyenkor is áll neki.

Én szégyenlős vagyok, ébredés után inkább várok míg lelankad.

2023. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22%

Hogyan reagálnék?

Egyrészt teljesen természetes ebben a korban a reggeli merevedés, másrészt nem a szobatársad merevedését kellene stírölni.

Harmadrészt, már valószínűleg sejti rólad hogy homo vagy, és csak a reakcióidat figyeli, hogy megbizonyosodjon róla.

A koleszokban nem jgazán tolerálják a (nyomulós) búzákat, úgyhogy jobb lesz vigyáznod.

2023. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!