Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Végbélbe tárgy felhelyezésére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végbélbe tárgy felhelyezésére vizelési inger normális?

Figyelt kérdés

Eddig nem foglalkoztam a prosztatámmal, de egy ötlettől vezérelve megpróbáltam ujammal megkeresni. Lehet, hogy érzékelem (két ujjpercemet bedugva), de nem különösebben élvezetes.


Ez után 15 centi hosszú, kb 2 és fél centi átmérőjű tárgyat dugtam fel, és első alkalommal ezáltal is direkt a prosztata ingerlésemre mentem rá.


Csakhogy erős vizelési inger fogott el és ürítettem is. Szaga alapján is vizelet, nem pedig ondó, és nem is járt különösebb élvezettel.


Majd tovább próbálkoztam, és 5 perc múlva ondót ürítettem, de nagyon enyhe orgazmussal.


Ehhez képest egyesek ódákat zengenek a prosztata ingerlésről.


Valamit elszúrok (nem megfelelően ingerlem vajon), vagy nem igazán élvezetes a prosztatámat ingerelnem semmilyen módon se? Hagyjak fel evvel?


Fájdalmam nincs, tünetem nincs, egészségi kár semmi. Egyébiránt péniszingerléssel (maszturbálás) élvezetes orgazmusaim szoktak lenni, inkontinencia problémám nem áll fenn, soha nem is állt fenn, 40 feletti biszex férfi vagyok, anális aktusom soha nem volt férfival, csak néha tárgyakkal (hanem csak orális aktusaim voltak eddig). Aranyerem mintha néha enyhén kiújulna, évente egyszer, bár lehet, hogy csak úgy tűnik. Székletem sose véres.



2023. szept. 26. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
igen az. ugyan ez van a prosztatavizsgálatnál is.
2023. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de sokan székelési ingerről szoktak beszámolni. Nekem az nincs ilyenkor. Hanem vizelési ingerem, mármint ha a prosztata felé nyomom a behelyezett tárgyat. Ez is normális?
2023. szept. 26. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél elő egy férfi keresztmetszeti ábrát, és választ fogsz arra kapni hogy ha a prosztata felé nyomást végzel, az miért okoz vizelési ingert. (Lelövöm a poént, a húgyhólyag miatt.)

A székelési inger is teljesen normális, mert arra van kitalálva a végbél, hogy ha belekerül valami (normál esetben a vadtagbél felöl) akkor azt ki kell üríteni.

2023. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a "tárgy" (tárgyak) amiket feldugdosol magadnak?😱
2023. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de evvel nem mondtatok újat, a főbb kérdéseimre nem kaptam még választ, pedig érdekelne. Eddig csak arra kaptam választ, hogy ez tényleg normális.

Csak az volt a fura számomra evvel kapcsolatban, hogy mások -akiktől eddig olvastam prosztataingerlésről- NEM számoltak be vizelési ingerről, holott tudom, hogy a hólyag is a végbél mögött található, akárcsak a prosztata.


(Mellékesen, 23:25-re: nyilván a húgyhólyag miatt, de ebben a mellékes vonatkozásban azt nem értem, a többség, akiktől olvastam erről, miért NEM éreztek vizelési ingert, miért csak székelésit? Más szóval: mit hibázok el a prosztata ingerlésemnél, hogy én máshogyan kivitelezem a behelyezett tárgy által a nyomást?)


A főbb kérdéseimet illetően:


Ha sokaknak élvezetes a prosztataingerlés, nekem miért nem az? Lehet, hogy nem sikerült eltalálnom a nyomás által a prosztatámat? Vagy az én prosztatám nem okoz különösebb élvezetet számomra? Hogyan ingereljem, hogy élvezetes legyen számomra? (Ha egyáltalán esélyes nálam.) Mivel biszexuális férfi vagyok, lehet, hogy egy pénisz lenne képes úgy ingerelni a prosztatám, hogy élvezzem is, csak hát magamnak nem működik, tárgy felhelyezésével?


Nos, ezek a lényegesebb kérdéseim, na de ezt meg is írtam, a kezdet kezdetén. :)

2023. szept. 27. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Engem is érdekelne mi az a 15x2-es tárgy, amit a lyukrendszeredbe helyeztél. Nem mindegy hogy egy csabai kolbász, vagy egy kisvonalzó, esetleg egy kislapát nyele volt az.
2023. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerdezohoz hasonloan en is nereg kezdtem a prosztatammal foglalkozni. Nekem sem nyujt kulonosebb elvezetet, foleg nem olyat amilyet neha olvasok, hogy talan meg jobb is az orgazmus mint a hagyomanyos modon.
2023. okt. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!