Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nőnek született de férfi lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnek született de férfi lett belőle de nőkkel van együtt. Az mi akkor?

Figyelt kérdés

Transz leszbikus? Ha egy nő együtt van egy férfival akit már át operáltak nőből férfivá akkor az a nő aki amúgy is nőnek született mi ? Leszbikus? Vagy biszex? Vagy hetero mert a nőt már átoperálták?

Tímeából lett Ferenc....



2023. okt. 14. 19:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Gőzöm sincs. De nem is érdekel, amig engem nem bánt, addig azt dug meg úgy ahogy akar.
2023. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
15%
Egy elmeháborodott leszbi.
2023. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Értelmes választ várok nem bántásokat. Ismerem a nőt/urat
2023. okt. 14. 20:32
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

3

Mert szerinted normális ha valaki nőnek születik de ferfinak képzeli magát. Szerintem nem.

Az meg nonszensz jogy elvárja a környezetétől hogy férfinak tekintsék.

2023. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy ehhez a témához kapcsolódóan korrekt és emberséges akkor inkább maradj csendben. Mit keresel itt ha nem tudod elfogadni őket? 😡Akkor el lehet menni innen
2023. okt. 14. 20:50
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésben leírtakra válaszolva:


Ha már ő nőnek született, de most férfi az identitása, akkor ő gyakorlatilag egy transz férfi. Viszont az is lehet, hogy non-binary, tehát se nem férfinak, se nem nőnek nem tekinti magát. Esetleg kérdezd meg tőle, hiszen ismered az illetőt!? Szívesen elmagyarázza ezt neked is, biztos vagyok benne.

A szexualitása pedig vagy heteroszexuális, mert férfiként nővel van együtt, de az is lehet, hogy biszex vagy pánszexuális.


Nem is értettem soha ezt, hogy egy beszélgetés nélkül szeretnél levonni emberekről adatokat és azt kvázi nyers tényként kezelni és úgy is viselkedni.

2023. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%
Kinek milyen nemi szerve van? A nőből lett férfinek csináltak péniszt is? Ha igen akkor heteró ffként dugja a puncis párját tehát heterók. Ha meg nincs pénisz, akkor leszbik.
2023. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

Kedves utolsó, ez nem így megy.

Attól, hogy nincsen férfi nem szerve, még férfi marad.


Tehát szerinted az a férfi, aki férfinak született, pöcse van, de én egy éjszaka besurranok a hálószobájába és lenyisszantom a farkát, az akkor már nem lesz férfi akkor, nem? Leszbik lesznek a feleségével ezek szerint.


Reggel le szokott szállni a köd, én azt értem, de már elmúlt este 10 óra, kicsit észnél is kéne lenni meg gondolkozni is kellene.

2023. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Átszabott leszbi. Mivel ugyebár nő csak kicsit varrtak rajta a sebészek és nővel van együtt.
2023. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Nőnek született, de transznemű férfi. Mivel már férfi, ezért ha nővel van, akkor heteroszexuális.

Tehát heteró (transz)férfi.

2023. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!