Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy közöltétek kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöltétek kapcsolatban a barátaitokkal, hogy most kevesebb időt tudtok velük tölteni?

Figyelt kérdés
Volt ebből probléma? Mert a barátaitok helyett a párotokkal töltöttétek el a hetet. S mondjuk hónapokig nem volt tala ismerősökkel.

2023. okt. 27. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Velem a legjobb barátom nem közölt semmit.Csak éppen nem írt már semmit,nem válaszolt, nem ért rá. Ha találkoztunk néha, akkor is láthatóan máshol volt fejben és sokszor már fél óra után elköszönt .(

Ha ráírtam,odavakkantott egy - két szót és ennyi.

Most ott tartunk,hogy fél évben egyszer ha összefutok vele,egy olyan emberrel,akivel szinte testvéri volt a viszonyunk.Rosszul esik,de alapvetően a párjára haragszom,mert nagyon kisajátította a "barátomat".

2023. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit #1 ír az már valóban túlzás. Amúgy meg természetes hogyha az embernek (komoly) kapcsolata lesz, akkor a barátok hátrébb kerülnek. Aki ezt nem érti meg, ott vele van a baj.
2023. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ az ember párjától és attól hogy milyen a viszonya a baráttal. Ha jól kijönnek akkor mért ne lehetne közös programot csinálni?

Az egyik barátom barátnöje rendszeresen játszik velünk online, amikor összeülünk.

Ezek a dolgok tényleg csak azon múlnak hogy hogyan jönnek ki az emberek egymással.

Az nem lehet indok hogy azért nem találkozunk, nem csinálunk közös programot mert párom van. Be kell osztani az időt. Egyszer az egyik fél barátaival van közös program, máskor meg a másik fél ismeröseivel.

De tovább megyek. Pl karácsonkor egyik nap egyik rokon, szülő, másiknap másik.

Tudom nálunk melegeknél nem mindog egyszerű ez, de ha jól belegondol az ember, nálunk is így kellene ezeknek müködnie.

Egy kapcsolat nem azt jelenti hogy mindenki más megszűnik a világban a párunkon kívül. Legalábbis nem kellene ezt jelentenie, de sajnos sokaknál ez a helyzet. A hetero kapcsolatoknál is.

2023. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondoljak ok,de mig nem hanyagolod el oket teljesen, addig nem lesz gond. Foleg ha a barataid is birni fogjak, akkor meg jobb is, lehet kozos program. De legyen csak a haverjaiddal is, az se jo ha folyton hozod a parod.
2023. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de itt a nyelvi kulonbsegek is bezavarnak, neha a feltekenyseg is stb
2023. okt. 27. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

A 2-es válaszoló azt írja,velem van baj,mert nem értem meg,ha párja van valakinek,akkor az az első.

Nemhogy megértem,de támogatom is.Magam mondtam a barátomnak,a párja és a munkája legyen az első ! De nem azt gondoltam,hogy ez ilyen eltávolodást jelent.Soha életemben nem viselkedtem így senkivel,mikor volt párom.Akkor is találkoztam baráttal,foglalkoztam nem keveset a családban egy kis keresztfiammal,sőt egy beteg családtagot is segítettem.Nem ment a kapcsolat rovására.

Arról nem tehetek,hogy van akit meg lehet szédíteni és elszigetelni, mint a "barátomat".

Sok mindent nem írtam meg,miért tudom,hogy így van,de ez nem is ide tartozik.

Tudomásul vettem,ennyire érdeklem a másikat.Viszont azt megírtam neki,hogy ha panaszkodni akar,ne találjon meg többet ezért.Sosem panaszkodunk arra, akivel aztán ágyba bújunk,meg vihorászunk.


#1

2023. okt. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell közölni velük. Ez egy olyan dolog, hogy ha valakinek párkapcsolata lesz, akkor mindkét félnek (barátok vs. pár) türelmesnek kell lennie és meg kell érteniük, hogy nem tudsz kétfelé szakadni. Eddig csak a haverok voltak, minden idődet velük tölthetted korlátlanul, amikor akartad. Most már párod is van, evidens, hogy vele is szeretnél lenni, így az idődből kevesebb jut a barátokra. A haveroknak meg kell érteniük, hogy ezentúl kevesebb idő jut majd rájuk, a párodnak pedig meg kell értenie, hogy rajta kívül a barátaiddal is szeretnél időt tölteni, nem akarod miatta megszakítani minden kapcsolatodat a haverokkal. Neked kell megbeszélni a pároddal, hogy szereted őt, de a haverokat sem szeretnéd teljesen elhanyagolni miatta, rájuk is szükséged van. (És emiatt ne féltékenykedjen, nincs rá oka.) "Engedjen el" néha velük is. Csak úgy lehet jól működtetni a dolgokat, ha mindenkire szakítasz időt. Muszáj megtalálni az egyensúlyt. Beszéljétek meg, hogy kivel mennyi időt töltesz együtt és tartsátok magatokat ahhoz. Nekem is van párkapcsolatom, simán elengedem bármikor bárhova, ha haverokkal, kollégákkal menni akar bulizni vagy bárhova. Ő is elenged engem. Ez a természetes. Nincs ebből probléma. Együtt élünk 0-24-ben, de attól még lehetnek külön programjaink. Kell is, hogy legyenek. A kapcsolat elején nyilván a szerelmével tölt több időt az ember és egy kicsit háttérbe szorulnak a barátok, de rájuk is kell időt szánni néha, nem lehet teljesen elhanyagolni egymást. Néha azért velük is meg kell beszélni egy-egy talit és el kell menni velük is ide-oda, ezt a párunkkal is meg kell beszélni, hogy megértse, nem csak ő van számunkra, ott vannak a barátaink is, akik szintén fontosak. Nyugodtan megmondhatod a párodnak, hogy szeretnél a barátaiddal is lenni, nem csak vele. De akár a párodat is bemutathatod a haveroknak és mehettek közösen is. Bevezetheted őt is a baráti körödbe.
2023. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!