Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen rendszeresen beszéltek,...

Milyen rendszeresen beszéltek, illetve találkoztok a külföldön élő barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Akár ti éltek külföldön, akár a barátaitok. Van hogy csak akkor írtok a másiknak, ha épp egy helyen vagytok és találkoznátok vagy azért rendszeres a kommunikáció?

2023. márc. 5. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Discordon heti egyszer beszélek velük. Találkozni soha nem találkoztunk és nem is fogunk. Még az itthoni barátokkal is 3 évente ha egyszer találkozok.
2023. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 K.O. ***** válasza:
egy evben ketszer kb
2023. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En elek kulfoldon. Mivel gyakran jartam, eleg volt a szemelyes. Mikor jott a covid, totalis leszarast kaptam. Ahol elek, tenyleg volt elso hullam, tenyleg borzalmas volt.

Azt se tudtam, jo vagy rossz dolgukban kussolnak-e. A masodik evre minddel, aki leszart, megszakitottam az amugy nagyon regi kapcsolatot. Nem ertettek, fajlaltak, de szamomra mindennel tobbet elarult.

Azota vegre latogattam Magyarorszagra, de nem, nem akarok hallani roluk. Cserben hagytak. Lesz mas.

2023. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem több barátom, közeli igazi jó barátom él külföldön. Ki Angliában, Skóciában, Franciaországban, Amerikában, Spanyolországban stb. (magam is éltem kint) a kapcsolat élő, mikor tehetjük találkozunk, itt vagy ott, a beszélgetésnek nincs ilyen meghatározott rendszeressége, de élő, mély, van hogy írunk, van hogy hang van h videochat, de sok év alatt is élő maradt a barátság.
2023. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!