Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye nem csak az én meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak az én meleg életem nem tökéletes?

Figyelt kérdés

Ez itt a panaszkodásról és önsajnáltatásról szól, bocsi érte. De jól esne a tudat, hogy nem vagyok egyedül ezzel... Mostanában annyira elveszettnek és néha még reménytelennek is érzem magamat az életemmel kapcsolatban. Mármint, ami a meleg részét, a magánéletemet illeti. Annyira nem könnyű melegnek lenni, ismerkedni, párt keresni, élményeket szerezni, megtalálni az utunkat és csak menni rajta bátran és töretlenül. Pár csalódás ért már, de itt vagyok 28 évesen, és nem igazán látom a fényt az alagút végén. Mikor leszek teljes és boldog melegként? Mikor fog valami csoda érni engem, rám talál a szerelem valaha?

Ilyen és ehhez hasonló gondolatok kavarognak bennem. Vajon mással is ez van, ezeken megy keresztül? Másnak sem tökéletes az élete melegként?

A netes társkeresőkön ugyanazokat a köröket futni, átverve vagy kihasználva lenni. Nézni hogy mások boldogok. Folyton kételkedni magamban, elég értékes, vonzó vagyok-e? Fogom-e teljesen élvezni a szexet? Találok-e olyan fiút, akivel összeillünk?



2023. nov. 2. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Pont az ilyen negatív gondolkodás miatt tart ott a legtöbb meleg ahol.
2023. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos gyógyíthatatlan betegség, de azért még így is lehetsz boldog.

Nem csak melegként, heteroként, vagy aszexként sem egyszerű ismerkedni. Főleg a mostani hülye LMBTQ-s meg már mit tudom én milyen hülye betűket, kategóriákat aggatnak még bele, az egész világnak nehezebb. Akkor még a vallást és közös életviteli kérdéseket nem is néztük.

2023. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk azért elég taszító hozzáállás, hogy téged az tenne boldoggá, hogy másoknak is milyen szr.

De ha ez megnyugtat: a legtöbb embernek - orientációtól függetlenül - távolról sem tökéletes az élete. De szerintem a boldogságnak nem az a kulcsa, hogy másnak is rossz legyen, hanem az, hogy mi magunk hozzuk ki a legtöbbet, amit lehet a helyzetből.

2023. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem, kedves 1-es nem emiatt.Hanem azok miatt, akik elhagyják,kihasználják,átverik azokat,akik mélyen érzők és értékelnék,mi is egy társ,mi is egy kapcsolat.

Idősebbként,többszörösen koppanva teljesen átérzem a Kérdező lelkivilágát.De azt tudom mondani,hogy 28 évesen még bizony, bízni kell ! Akkor is,ha sötétnek látja a helyzetet.

Sok olyan van,aki hasonlóan érez, gondolkodik, hátha éppen egy olyan srác fog neki írni a kérdése után, akivel egymásra találnak...


És azok nevében,akiket sok csalódás ért , nos azok nevében az 1-es fölényes és kioktató válaszát visszautasítom.

2023. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem az tenne boldoggá, hogy másnak is rossz, inkább lelki társakat kerestem ezzel a kérdéssel 😔 Sajnálom, hogy nem ez jött át. Miért tenne boldoggá más nyomora? Nem is írtam ilyet, csak a tudat, hogy más is hasonló gondokkal küzd, hasonló cipőben jár, és nem vagy egyedül
2023. nov. 2. 19:30
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj szerintem hogy a sok túlértékelt romantikus maszlag miatt mindenki azonnal a tökéletes szerelmet keresi. Amint ez nincs meg 5 perc alatt, azonnal megy is a kövi randira. Az emberi kapcsolatokat is úgy fogyasztjuk mint minden terméket manapság. Pedig egy kapcsolathoz sok türelem, szeretet, és egymás költsönös tisztelete kell. Sajnos ezért nehéz sokszor szerintem a párkeresés. De az is fontos hogy ne görcsölj rá. Élevzd a szabad életet is. Fordítsd időt magadra. Mert ha az már megy, akkor tudsz másokra is.
2023. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

6. Annyira tökéletes, hogy tanítani kellene!


Szintén orientációtól függetlenül, ez a mai rohanó világ, türelmetlenség az, ami csírájában öli meg a kapcsolatokat, pontosabban nem is hagyja létrejönni.

Sok mindent lehet dupla sebességgel csinálni, mint azelőtt, ezt NEM.

2023. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

4-es, csak azt lehet kihasználni és átverni aki hagyja magát, érdekes módon velem semmi ilyen nem történt pedig már vagy 5 éve tudom magamról hogy meleg vagyok xd

Persze panaszkodni és másokat hibáztatni könnyebb.

2023. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a melegek jó része az ismerkedéssel így áll ahogyte.(én is).nyilván az is tetézi a dolgot hogy nem szexrabszolga akarsz lenni ,hanem szerelmet keresel .ezt tapasztalatból írom.de......a negatív gondolkodásmódodon kell változtazni.jó lenne ha kommunikálnál emberekkel,de úgy hogy a kommunikáció ne a milyen szar ,milyen nehézről szóljon.értem a problémád,és nagyjából osztom is ,de kommunikáció ,kommunikáció és türelem👍
2023. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Nézd 8-as te 5 éve tudod,én pedig 35 éve :)

Megéltem sok mindent,bőven többet mint te.Jó is volt sok,szép is és boldogság is sok...de volt bőven rossz is.

A kihasználás számomra azt is jelenti,hogy feltétlen bízol valakiben,adsz a szavára - na és ő vég pofán a legcsúnyábban,legmegalázóbban.

Nem tehetek róla,ha akit szerettem,abban bíztam is....Tudom,én vagyok a hibás, a lúzer, az örök vesztes..

#4

2023. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!