Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet jó farokképet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jó farokképet csinálni? (Béna vagyok hozzá.)

Figyelt kérdés

Többen mondták már szexrandi során, hogy élőben sokkal jobb.


Sokszor megesett, hogy akivel intim képet cseréltünk, nem akart találkozni.

Belegondolva talán sok jó kaland elúszott így.


Hogyan lehet jó farokképet csinálni magunknak?

Én is látom, hogy nem lesz túl előnyös.


Találka ajánlatokat, stb... nem kérek!


Azért pedig, hogy intim képet cserél az ember szexrandi előtt ne minősítsen senki, a többség ezt teszi. Kérés esetén. Én is kapok ilyen esetben.



nov. 11. 17:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%
Gyógyulj meg.
nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Képet ne kérjetek, újra írom! Privátban se!
nov. 11. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Próbálgasd állítgatni a szöget, fényt, pózokat. Lőj minél több képet, és válaszd ki a legjobbat
nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és teljes testes vagy legalább részben testes képek szerintem megnyerőbbek
nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ, milyen a farkad, vannak szebbek, csúnyábbak. Olyan, mint az emberek, nem mindenki fotogén.

Az egész alakos képek adnak extrát a képhez és ott nem is lesz túl hangsúlyos a farok, mint egy dickpicen. Az ilyen fotóim szoktak tetszeni mindenkinek. A másik közkedvelt még a farokfotó ejakuláció után, sűrű és sok spermával.

nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Csinálj több képet, több szögből
nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Néha az is sokat dob egy képen, ha elforgatod. Ugyanaz a kép egyik irányból nem jó, elforgatva meg tök jó. Készíthetsz képet a "néző" szemszögéből is, nem csak a saját szemszögedből. Oldalról is, felülről is, alulról is.
nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk most nem azért, de ha esetleg mégis küldenél képet privátban, akkor legalább tudna mondani valamit az ember, hogy mégis mi az, amit rosszul csinálsz... így látatlanban max annyit tudok mondani, hogy legyen ápolt és ez látszódjon is a képen, ami ne legyen elmosódott. Kaptam már párszor olyan képet, amin tisztán látszott, hogy túrós a farok, de olyat is, amit olyan h*lye szögből fotóztak, hogy igazából valami gnómnak nézett ki.
nov. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne ellenfényben csináld. Amerről a kamera van, arról jöjjön a fény is, ne szemből. Vegyél egy szelfi botot és azzal csináld messzebbről...
nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor szexibb a kép amikor nem a farkadon van a hangsúly. hanem a test formáin. Nekem bevált, amikor benne van a felső test. Kicsit oldalról jöhet világítás, kiemeli a formákat a kontraszt. Ezekkel játszadozz, aztán biztos találsz jót köztük. De ha gondolod írj privátban és megpróbálok tanácsokat adni, szögeket mutatni.

20f

nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!