Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarna, ha a randira a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a randira a másik kutyával menne?

Figyelt kérdés
Én lennék a kutyás fél. Általában egy hosszú sétát szoktam randiként javasolni első talikor. És ha már séta, akkor esetleg a kutyasétáltatást is letudnám egyben.

nov. 18. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Zavarna a kutya.
Nem zavarna.
48 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az időben már zavarna, inkább beülnék valahova.
nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%
Milyen fajta?
nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Ez a "letudnám" nagyon rosszul hangzik. Ha már randizunk egy párkapcsolat, társtalálás reményében, tiszteljük meg a másikat a teljes és osztatlan figyelmünkkel.
nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

én rámentem,hogy zavarna, de most el kezdtem rajta tovább gondolkodni

amúgy kérdezd meg attól személyreszabottan,akit hívnál(még jóval randi előtt,hogy lehessen rajta változtatni)

meg 1ébként kutyával nem biztos h be tudtok ülni vhova,ha mégis meggondoljátok magatokat,hogy nem kint mászkáltok csak,hanem beülnétek vhova

kutyasétáltatás+randi időpontját a másik illető megkérdezés/+beleegyezése nélkül nem tenném egybe,külön mennék a kutyival,és külön a randipartnerrel.

a kutya ritmusát se szakítsd meg szerintem. ha túl korán mentek kakilni,még nem kell neki,ha túl késő lesz,és ne menjenek tönkre a belei, hogy visszatartogatja. ha udvari kutya,akkor nincs gond, ott el tudja intézni,de ha benti,akkor van. Szal hogy a kutyát szerintem ugyanakkor vidd sétáltatni,mint mindig,és ezt ne szervezd 1be a randi időpontjával--kivéve,ha a másik félnek=randipartnernek is oké,mert megkérdezted.

viszont én csaj vagyok,és hetero

nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is kérdezd meg. Engem nem zavarna az sem ha rákérdeznél és az sem ha hoznád a kutyát is. Már csak azért is jobb megkérdezni, mert mindenki máshogy gondolkozik. Az 1-es válaszoló pl. szívesen beülne valahova, én meg az az ember vagyok, akit erőszakkal sem lehet berángatni egy kávézóba vagy egy étterembe mert egyszerűen nem érzem ott jól magam. Ellenben sétálni bárkivel elmegyek -10 fokban és hóviharban is, az sem zavar ha kutyát is hoz a másik fél. Én is mindig sétát javaslok egyébként "randinak", de igazából sima találkozókra is.
nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%
Ennél nagyobb plusz pontot el sem tudok képzelni. Imádom a kutyákat, és szeretem a hosszú sétákat. De ez én vagyok, lehet, hogy mást zavarna. Esetleg még annyi, hogy inkább a második randira vidd, az elsőn jobb teljesen kettesben lenni, egymásra figyelni. Ez persze csak az én véleményem.
nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Jani Belucci ***** válasza:
71%
Egyetértek az előttem szólóval. Ez szerintem is inkább egy második randis program, ha már kicsit jobban ismeritek egymást. Első randin fontos, hogy tudjatok egymásra figyelni. Hűvösebb novemberi időben meg nem árt ha van B opciónak beülős program.
nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
62%

Három kutyám is volt, szeretem a kutyákat,de általában az állatokat.Nagyon jó ötlet egy ilyen kutyuval történő első randi.

Sok szempontból.

És ahogyan írta az egyik válaszoló, nem érzem jól magam étteremben,kávézóban,plázában. Bármilyen idő is van,ez a kutyás ötlet jó és egészséges is !

nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%

Látom szépen lepontoztatok,pedig az egyik ilyen előnye az volt a kutyás randimnak,hogy az első találkozáson már a srác is játszott a kutyámmal,láttam milyen ember. Nemcsak velem,hanem a kutyámmal is..

Na, az első ilyen randi után már párként köszöntunk el este egymástól..

Most aztán már se pár,se kutya - ez van :/


8- as

nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

#9

Első randi után kijelenteni, hogy egy pár vagytok...


Lehet én vagyok túl régimódi, de nekem ez nem fér a fejembe. A szimpátia még nem egyenlő egy társsal.

Laptopot is hosszabb ideig tartott választanom, pedig az nem egy életre szól.

nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!