Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, van akit teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, van akit teljesen kitagadtak otthonról, mert meleg?

Figyelt kérdés
Megszakítottátok a kapcsolatotokat teljesen a családotokkal?

nov. 22. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendes és megértő szülők nem tagadnak ki, hanem örülnek a fiuk boldogságának.
nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lány ismerősöm, akit vert az anyja, mert leszbikus (legalábbis ez volt az egyik kifogása). Verte, fenyegette, átkutatta a telefonos üzeneteit, stb. Majd amikor késsel fenyegette szegény lányt, elkísértük a gimnáziumban levő ezzel (is) foglalkozó tanárhoz, és aznap elköltöztették onnan a lányt.

#1-esre reagálva, nagyon jó lenne, ha a szülők rendesek és megértők lennének, de hogy az elhangzottakhoz hasonlóan reagáljanak ők, az csak egy töredéke az lmbt gyerekek szüleinek. Sajnos nem ő az egyetlen barátom, aki családjában megjelenik a homofóbia valamilyen módon.

Nekem szerencsém van, mert nem csinálnak belőle ügyet, az anyum elfogadja, bár sokszor bíztatott hogy próbáljam ki lánnyal, apumnál pedig tabu téma. Szégyelli, de egy rossz szót nem szólt nekem erről. Magát okolja, hogy ilyen lettem.

Ez sem a legegészségesebb hozzáállás, de lehetne 1000x rosszabb, és ennek ellenére ugyan úgy egy szerető család részese vagyok.

20f

nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!