Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a disznóvá hízott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a disznóvá hízott melegek megjelenése miért vált ki a meleg emberek többségében undort? Hiszen az átlag ember az bőven túlsúlyos ebben az országban legyen az nő vagy férfi.

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy túlságosan erősek az elvárások a másik külsejével kapcsolatban? Hiszen aki vékony nem feltétlen egészséges életmódot folytat illetve nem feltétlen edzéssel érte el a kinézetét.

#meleg #külső #testalkat #nagydarab férfi
nov. 21. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Van aki nem szereti a kövér embereket mindegy hogy heteró vagy meleg-de ez nem azt jelenti hogy undort váltana ki belőle, csak nem feküdne le vele szexuálisan nem izgatja.


Engem speciel nem hoznak lázba a sovágy férfiak, de attól nem undorodom tőlük.


Te direkt teszed fel ezeket a bicskanyitogató kérdéseket?

Vitázni szeretsz?

nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Nem vitázni szeretek de ez a platform feltételezem ezeknek ad teret témától függetlenül. Tessék utánanézni mi a vita fogalma s rötgtön tudni fogod.
nov. 21. 10:49
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon jó kérdés szerintem. Én 100% hetero vagyok, és azt nem mondom, hogy az öreg melegek undort váltanának ki belőlem, de van bennem egy olyan elképzelés, hogy csak addig lehet jó melegnek lenni, amíg fiatal vagy és szép. A hetero párok is meghíznak / megöregednek, de azt valahogy megszoktuk, hogy "az az élet rendje".
nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Mert a kover ember gusztustalan hájas diszno

Plusz mellé meg egyfajta kover szagot is árasztanak magukból

Undorito

Izzadnak, budosek, fujj

nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 :) :) :)
nov. 21. 11:53
 6/17 A kérdező kommentje:
#3 Tökre jó ha ez az érzésed, viszont én a túlsúlyt említettem meg, a korról nem is beszéltem.
nov. 21. 11:57
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Ha én képes vagyon nem dagani mint a disznó,akkor nem olyan ku-rva negy elvárás ez mástol.


Nem kell a tv előtt ülve egésznap zabálni.

nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nekem nem jönnek be, viszont nem undorodom tőlük. Ez olyan mint hogy nem jönnek be a feminim srácok, akik igénytelenek, nem szép a foguk, stb. És ez nem csak a melegekre igaz, mindenkire. Mindenkinek más ember tetszik, és azért mert én így látom, nem hiszem hogy túl magasak lennének az elvárásaim. Ha tetszene mindenki akkor én is sokkal könnyebb helyzetben lennék, de egyszerűen nem indít be.

20f

nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Örülök, hogy az étkezési szokásaidba bepillantást nyerhettem, de a kérdés ismételten nem erről szólt. Tudom szövegértelmezés .... nem megy az mindenkinek.
nov. 21. 12:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az vált ki bennunk undort,ha egyáltalán kivált.Például engem nem érdekel ki kövér, ki sovány.

Az sok kövérrel a probléma,hogy ők viszont szép, jóképű és sovány vagy izmos sráccal akarnak összejönni, vagy szexelni. Mivel ez nem nagyon sikerul,így elkezdenek nyomulni,pofátlannak lenni és a végén erőszakosnak.És itt mindegy hány éves az illető, ez nem az öregek sajátossága. Bár úgy hallom, az öreg kövérek mindenkinél kiverik a biztosítékot.

Viselkedéssel és hozzáállással van a fő gond,nem a kövérséggel.Egyébként nem minden kövér gusztustalan és nem mind pofátlan.

nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!