Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet elérni hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni hogy a haverom belássa hogy Ő is meleg vagyis legalábbis van benne hajlam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden: kb másfél évig szinte heti szinten volt hogy kivertük egymásnak én meg kényeztettem is.

Igaz mindig kapott érte valamit. De nem hinném, hogy akiben nincs meg bizonyos szinten legalább a melegség, az engedné.

Utóbbi időben viszont sajnos bármit teszek mondok a válasza nem😞 Pedig amikor ez volt volt bnője is most nincs.

Néha tök jól elvagyunk néha meg nekem esik pl. ma mivel úgy beszélt velem tettem az exére egy megjegyzést és még én voltam a szemet, lehet még mindig szereti

Kérdésem az lenne, hogy lehetne rá ébreszteni hogy ha van benne ez nem szégyen es együtt boldogok lehetünk?



nov. 26. 04:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10es

Én is erre gondoltam és feltűnően próbál egyszerre több csajt is fűzni ami rá nem volt jellemző

Vagy az is lehet szted hogy fél ha folytatjuk saját maga is rájön h biszex?

dec. 3. 23:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Lehetséges amúgy... De nem tudja elnyomni a vágyait, szóval idővel lépni fog.
dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12

Remélem nagyon bízom benne hogy igazad lesz csak már egyre nehezebb a reménykedés.

Mivel tudnám ezt előre mozdítani ?

Szóval ha most tapizom is pl azért tol el mert fél hogy rájön h élvezi mert ő is biszex ?

dec. 4. 20:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért tol el.
dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak ezt h lehetne biztosra tudni? Meg valahogy kizökkenteni hogy rájöjjön
dec. 7. 20:05
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod ráerőszakolni magadat meg azt hogy ő is b*zi? Egyet fogjatok már fel légyszives ha egy pasi nem szexel egy nővel akkor ugyan úgy bevállal egy másik pasit is ha más nem is de egy gyors cumira, vagy kézimunkára. Dajnos ez van fogadd el ilyenek a heteró pasik lépj túl rajta és ne zaklasd majd jelentkezni fog nálad megint egy kis erre arra meglátod
jan. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne eroltesd a dolgot mert pont az ellenkezojet fogod elerni. Nekem is volt olyan haverom, hogy alkalomadtan lecumizott meg kivertuk. Aztan annyira kezdett nyomulni, irogatni, szamonkerni, hogy miert nem mentem vele es mentem csajjal, hogy megundorodtam az egesztol es kiiktattam az eletembol. Utalom, ha valaki nem ert a szep szobol. Hidd el, ha kivanni fogja azt jelzi. Az meg, hogy nyomulsz pont az ellenkezojet fogja kihozni a kettotok kapcsolatabol.
jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te total beleestel... Es lehet emiatt hatral meg, aggasztja hogy tobbet erzel iranta. Szerintem biszex, nem meleg. Hany evesek vagytok amúgy?
jan. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!