Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 31 évesen nem gáz/késő elkezde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen nem gáz/késő elkezdeni az aktív szerepet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet a következő:


Eddig mindig passzívnak gondoltam magam szexuális téren. Mikor megláttam egy dominánsnak kinéző srácot az utcán rögtön az jutott eszembe de el lennék vele és hogy használata kedvére. Azóta elég sokat foglalkozom önismerettel és rájöttem hogy ez a dolog hogy használhatna egy domináns aktív ez csak a gyermekkori szekálásokból, szívatásokból fakad amiket sajnos elszenvedtem hosszú időn át.

Ahogy egyre jobban megismertem magam rájöttem hiába néz ki jól meg minden az egyoldalú dolgot nem tudnám elviselni hogy egyedül használ és le se tojja hogy én is élvezzem a dolgot.

Úgyhogy szép lassan rájöttem én inkább uni és aktív keveréke, de inkább aktív vagyok mert ha visszatekintem azzal a pár sráccal való találkozásomat rájövök, hogy mindig a hangulatomtól függött hogy én egyáltalán leszoptam-e

őt vagy engedtem-e hogy megdugjon.

Ahogy kezdek lelkileg és fejben rendbejönni egyre többször masztizok arra a gondolatra hogy egy srác fenekeben élvezek el és hogy egyoldalúan a szájába engedem és ennyi. Vagy ha olyan a kedvem akkor leszopom én is őt.

Viszont itt jön a bökkenő. Nem voltam még aktív szerepben azon kívül hogy leszoptak.


Nem lesz gáz/fura egy tapasztalt passzívnak hogy 31 évesen esetleg leblokkolok előtte az ágyban és azt se tudom mit hogyan merre? Oké "csak" egy fenéklyuk de nem csak ennyiből áll a dolog...



máj. 11. 08:29
 1/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Sosem gáz vagy késő új dolgokat kipróbálni szexben. Szerintem simán kereshetsz kifejezetten úgy passzív partnert, hogy tisztázod vele előre, hogy neked ez lenne az első aktív szerepben. Akkor te sem feszülsz rá annyira, hogy "teljesíteni kell".
máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54 évesen voltam először pasival...
máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem késő változtatni arra,ami jobban esik. 39 ffi
máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Sok búzavirág..
máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő mert más is megy át ilyen változáson. Nem kőbe vésett dolog az hogy milyennek kell lenned. Ha valaki ö ismereten keresztül rá jön hogy neki másképp lenne jobb akkor miért ne tenné meg.
máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, gáz. 30 év és 8 hónap a végső határidő.


Hülye kérdés.

máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4,

Szerintem tök szép. Én ezt dicséretnek veszem, köszi. :)

[link]

máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!