Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak vele jó a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak vele jó a szex?

Figyelt kérdés
Kb 20 sráccal voltam eddig. Azonban 1 srác van akivel nagyon nagyon durván jó a szex. És nem értem mitől. Mármint nincs semmi extra. Nem tetszik, nem vagyok szerelmes, nincs érzelmi kötődés, nincs extra farka meg semmi. Egyszerűen csak mindenkinél jobb vele. Ennyire nem tudna más szexelni? Amúgy nem is az esetem. Nagyon vékony, nem helyes, korban is már 30-as. Mégis olyan jó vele, hogy minden tali után hatása alatt maradok. Nektek is van ilyen? Mi a titok? Mert nem akarok "függője lenni".

dec. 7. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lelked ezt igényli, nem kell ezen filózni.

Sokszor érthetetlen az emberek igénye, reakciója. Egy a sok közül.

dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előjáték az milyen vele?
dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem vagy szerelmes?


Akkor a kémia. Az se racionálisan működik

dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi (és szexuális) kapcsolatokban nem azok a fontosak, amiket felsoroltál, hanem a tudat alatti ingerek, nevezetesen a szagok, illatok. A test természetes illatánál jobb vonzerő nincs.
dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszeruen testileg egymashoz passzoltok, a szexualis kemiatok. Foleg ha gyakorlati szempontbol nem "jobb", legalabbis kiemelkedőbb mint a tobbi partnered. Nem egy szex isten, de teged megfogott. Van ilyen. Pedig ha ilyen jo vele, es ugy gondolod a fuggoje lehetsz, megprobalhatod vele a parkapcsolatot. Szabad a srac??
dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!