Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha azért lettem meleg, mert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért lettem meleg, mert a nevelőintézetben rendszeresen kihasználtak, akkor ugye nem bűn? 18/f

Figyelt kérdés
dec. 15. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy sem bűn.
dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kisördög1 ***** válasza:
92%

Csak a keresztény (és talán néhány más vallás) szerint bűn a homoszexualitás, egyébként nem az.

Ha így szereted hát rajta!

dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Kiélni keresztény szempontból akkor is bűn.
dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi,nem vagy ezzel egyedül.
dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Ez tényleg ilyen gyakori?
dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom, hogy ezért lettél e meleg vagy sem, de az biztos hogy egy nevelőintézetben nem valami egyszerű az emberek sorsa. De szerintem ne gondolj erre bűnként. Egy életed van, és azt úgy éld le ahogy te szeretnéd. Ha mások véleménye miatt élnél heteró életet akkor azzal csak saját magad elé tennél akadályokat, amikkel sosem lennél elégedett. Ha úgy gondolod, hogy srácokkal érzed jól magadat, akkor tegyél úgy. Ha meg valakinek baja van azzal, hogy te boldog vagy akkor az sokmindent elmond az illetőről.
dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kisördög1 ***** válasza:
51%
6: ott a pont, ezt nagyon jól megfogalmaztad!
dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem bűn egyáltalán és Isten szemében sem... Viszont ha tényleg emiatt zavarként érzed, akkor az pedig baj. 90%-ban életútban hiszek és legtöbbünk így is érzi az életében a melegséget. Nem biztos, hogy jól fogalmaztam meg. De ha valaki zavarnak éli vagy gondolja, akkor azt inkább ki kéne vizsgálni. Vagy legalábbis először saját magadat kéne megpróbálnod vizsgálni. Ténylegesen mit érzel, mit akarsz, el tudod-e fogadni így az életedet, tudsz-e szerelmes lenni férfiba. Rosszabb esetben szakértőt kell keresni.


Páromat például egyszer molesztálta a bátyja valamennyire... De kétlem, hogy ettől vált volna meleggé. (Illetve először még bivé.) Mert akkor hitem szerint nem lennénk egymásba szerelmesek régóta vagy legalábbis én másba lennék szerelmes.

dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy bűn. Alapból nem ez a kérdés.
dec. 15. 14:04
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
A válaszokat már megkaptad.
dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!