Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az ilyen meleg srác, komolyan van aki nem tud beleszeretni a másikba?

Figyelt kérdés

Két éve ismerkedtem egy lengyel sráccal, aki az elejétől fogva cuki volt, minden jól alakult, több közös programunk is volt, a barátainak is bemutatott. Én ott még nagyon zöldfülű voltam a srácokkal való ismerkedés terén, így minden gesztust, plbelvisz vacsorázni, kirándulni a szememben nagyon sokat jelentett. A szex is jó volt, ő is szeretett mint bulizni, utazni mint én. Nem is sorolom, 2-3 hónapig minden jól haladt.


Ezután feltűnt, hogy inkább egyoldalú az érdeklődés, és többször is megkérdeztem, hogy mikor ér rá, de a barátai, munkája mindig prioritást élvezett velem szemben. Egy ponton összeültünk, majd közölte, hogy ő nem igazán az a kapcsolati típus.


Na már most: elvileg soha nem volt kapcsolatban, pedig akkorra már 30 éves volt. A szülei annyit tudnak róla, hogy nem akar házasodni, szerintem azt se tudták, hogy meleg. De utólag azt kell már hinnem, hogy a barátai sem biztosan, mert egyszer nagyon durván leitta magát, majd tapiztunk a barátai előtt, meg egyszer csókolóztunk, miután elkezdett szégyenkezni.


Egyébként egy német autóipari cégnél volt manager, ami nyilván bejött nekem, pláne hogy saját lakása, kocsija is volt.


Na lényeg a lényeg, szerintetek lehetséges, hogy valaki 0 kapcsolati tapasztalattal azt állítja, hogy ő nem az a kapcsolati típus? Szerintem az ember társas lény, így max az lehetett a háttérben, hogy fél felvállalni magát. Aztán mikor komolyra fordult volna a dolog, inkább kihátrált. De ezt is ilyen gyáva módon tette. Amúgy elvileg még most is szingli.



dec. 13. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kamuból meg fog nősülni, csinál 1-2 gyereket is, de titokban mindig is a f@szt fogja szeretni! Sajnálom a leendő feleségét...!
dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
0? Veled kipróbálta, nem jött be neki.
dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1) ezt én is el tudom képzelni. Pláne hogy nyaralni is csajjal megy, összes képén csajjal pózol, szerintem arra lesz presszionálva, hogy megházasodjon egy nővel.
dec. 13. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Azok nem lehet, hogy a baratai? Jopar melegnek van tobbsegben noi baratai.

Vagy ugy gondolod, hogy nekik is "csapja a szelet" kamubol?

Hat, annyi hogy ha meleg es mar mondta a csaladjanak hogy nem akar nosulni, csaknem vag at egy lányt.

dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Itt a kulcs szó a LENGYEL.

Ott a melegek helyzete teljesen más mint nálunk, és az egész család és keresztény vonulat.


Ott ha meleg vagy elfogadnak

De nem gond ha azért van feleséged és gyereked, ebből a szempontból sokkal képmutatóbb mint a Magyar.

Reggel este misére járnak és ez a nagyon nagy többségre igaz.

Kurnak össze Visza de a külcsinyre nagyon adnak - család látszatára, úgy képzeled el mint nálunk Szíjjártót és a fele bagázst, templom, szép család és titoktartási szerződéssel minden héten kuratja a lyukát.

Ilyen egy átlag lengyel meleg szemmel.

Még véletlenül se vállalják magukat. És több meleg, biszex van szerintem ott mint nálunk.

dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez igazából nem is elfogadas, csak egy illuzio
dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ahhoz kipróbálni valamit, hogy meg tudd mondani, hogy nem vágysz rá. De igazából a szempontodból teljesen lényegtelen. Megmondta hogy nem akar kapcsolatot, pont. Felesleges megértened a miértet. Tovább kell lépned.
dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Legalább őszintén megmondta, az is valami.
dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki korábban még barátom volt és mindenkivel baja volt. Mindenkit el is mart magától. Én nagyon jól tudom, hogy sok gond van sok meleggel... Valamikor még meg is értettem volna. De ő tényleg kákán is csomót kezdett keresni és mindenki hibás volt neki. Aztán rájötte, hogy tipikus mártír. Egy ideig 16-ban hülyített engem is, elvileg együtt akart volna lenni, normálisan megbeszélni nem tudja, maradtunk barátok. Csak aztán azt is elrontotta, mikor 21-ben párommal mentális probléma történt és ő az oldalára állt. Ott bukott óriásit, mikor párom visszatért. Ő pedig kettőnket együtt szidott tovább, nehogy neki legyen igaza. Itt már ő váltott át bolond nárci üzemmódba. Egyedül fog maradni egész életében és most már barátságokat is tönkretesz.
dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!