Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Milyen érzés az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen érzés az, amikor análisan megdugnak titeket? Mit éreztek? Fáj? Lehet maradandó sérülés? Örökké székelési problémák maradnak vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, egy nővel próbálnám ki, hogy megdug.

dec. 16. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem dugtak még meg, szóval nem tudom milyen érzés, de ha finoman csinálja a másik és nem napi szinten akarjátok egy óriás műpélóval, akkor nem lesz semmi gond belőle.
dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A szex nagy része mentális tevékenység. Ha ez nincsen meg, akkor valszeg nem lenne jó, vagy legalábbis semmilyen. Ha átérzed, hogy benned egy f. csúszkál és ez feldob, na akkor jó. Különben csak kellemetlen feszítő érzés. Ha kíváncsi vagy, próbáld ki és akkor kiderül, hogy jó-e neked. Én nem ajánlom, hogy elsőre "előkészítés nélkül" csak úgy bevágja valaki. (Az sem rossz ötlet, hogy valami tárggyal -pl. óvszerbe dugott uborka- te próbálod ki magadnak, miközben azt fantáziálod, hogy egy férfi csúszkál benned.) De csinálhatja ugyanezt neked egy nő is. De mindenképpen nagyon óvatosan, te szabd meg a tempót mindaddig, amíg ki nem derülnek a határaid. Csak durva esetben lehet maradandó sérülés. (Vékonyabb falú üveg tárggyal, vagy amit nem tudsz kivenni, azzal TILOS! Én mindenképpen javaslom az óvszert. Higiéniai és biztonsági szempontból egyaránt.)
dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hogy problémákat okozna később, az "tévhit", vagyis inkább a homofóbok lejáratási próbálkozása.
dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Feszít
dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer probaltam, nagyon feszitett de ez egyuttal jo volt es akartam hogy dugjon.

Szüz volt a srac is es nagyon ki akarta probalni milyen a szex en meg belementem.

dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Lehetnek problémák. Ha rendszeresen, és durván csinálják. Attól, hogy felhelyeztél magadnak egy dildót, semmi bajod nem lesz. :)
dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván ha vadbarom dug, akkor lehet sérülés, de normális pasival nem nagyon hallottam még, hogy bármi gond lett volna. Én szeretem, ha dugnak engem, rohadt jó érzés, és nincs semmi székelési problémám.
dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!