Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol és hogyan kezdjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsokat, ötleteket szeretnék kérni tapasztalt társaimtól, hol és hogyan érdemes melegként ismerkedni. Párkapcsolatot szeretnék, hagyományos módon, és emiatt szeretnék fiúkkal ismerkedni. A családom és a barátaim tudják és elfogadják, dolgozok, élek. Alapvetően romantikus típus vagyok, nem vagyok valami férfias, nagydarab férfi, de annyira lányos sem, inkább amolyan (kis)fiús.. Mindig irigykedtem a heterókra, nekik olyan könnyen megy, olyan sok lehetőségük van. Na de nem akarok panaszkodni itt, a lényeg, hogy szeretnék tenni is valamit - bízok a csodákban is, hátha belebotlok majd álmaim hercegébe, de addig is keresném is... 😁



dec. 23. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
De cuki <3
dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Talán ha olyan embert keresnél,aki szeret és megbecsul akkor könnyebb dolgod lenne. Álmok hercege...na igen,míg várod,eltelnek az évek,elmész sok normális "nem herceg" mellett, aztán rájössz,hogy az álmok szépek,de nem érnek xart sem.
dec. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Hogy hol???a társkeresőkön már nem nagyon érdemes.személyes ismerkedés talán jobb.készülj fel ,hogy nagyon kemény lesz.Sok sok türelem kell hozzá.Pláne nekünk akik hagyományos párkapcsolatot szeretnének .Sajnos a romantika,az érzelmek megélése manapság hiánycikk.....de nem szabad feladni.pláne hogy a leírtak alapján nagyon cuki lehetsz.Bár ugye az hogy valakiről kijelentsünkbezt vagy azt ahhoz több kell.Üdv a klubban,merülj el az érzelmek tengerében,és ismerkedj,ismerkedj,és ismerkedj
dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végre valaki,aki önmagával kezte...

Miután felvállalod magad,ez nem lesz olyan nehéz.

Ha tetszik valaki pl az utcán ne fordulj el.

Társkeresőt nem ajánlom.

dec. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Értem, hogy személyesen a legjobb ismerkedni, de hol? 😅 Nehezíti a helyzetet, hogy nem vagyok bulizós típus. Az utcán csomó fiú tetszik, de hiába nézem őket, szerintem mind heteró aki tetszik.

Járok még kondizni. Ja amúgy vidéken élek, szóval semmilyen meleg közösség nincs itt a közelben. Gondoltam elmegyek Budapestre maj, de csak évente 1-2x, bulizni egyet egy meleg bárba?

Társkeresőn miért nem jobb? Mármint, ott csak melegek vannak és egyszerűbb, nem?

A 2. válaszolót nem értem 😕 pont azt írtam a kérdésben, hogy nem akarok várni, az álmaim hercegével pedig csak ironizáltam. Természetes olyan fiút keresek, aki szeret és megbecsül.

dec. 26. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha... Ismerős a szitu. Nálam is közrejátszik a "nem vagyok bulizós típus" kérdés, meg a vidéki lakóhely. Illetve az is, hogy lehetőleg nem egyéjszakás kalandokban gondolkodom. Csak nálam nehezíti a dolgot, hogy már egy ideje munkát sem találok, bár ez az ország egyik legelmaradottabb vidékén nem oly' meglepő. 😅

Egyébként a kérdésedre válaszolva, szerintem írj rá mondjuk instán, vagy valami közösségi felületen olyan srácokra, akikről valószínűsíthető, hogy melegek. Haveromnak majdnem az összes kapcsolata így alakult ki. (Bár tény, hogy ezek közül alkalmi volt a nagy része.)😬

Egyébként az írásodból ítélve

egy normális, cuki srácnak tűnsz, szóval tuti nem kapnál sok elutasítást.🙂

dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nem nagyon ajánlom az online oldalakat,talán egy két jobbat mint ez pl.
márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!