Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Lennétek olyanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Lennétek olyannal kapcsolatban akinek van már gyereke?

Figyelt kérdés

Tegyük fel csávókám 33-34 év körül jön rá hogy olyan biszexuális akit a férfiak érzelmileg és testileg jobban érdekelnek mint a nők. Viszont ott van már a feleség és a gyerek is.


VAGY olyan meleg aki szintén megházasodott társadalmi nyomásra és már gyereke is van


Most a kérdés szempontjából nem az a lényeg hogy biszex vagy meleg hanem az, hogy nektek beleférne-e ha van már gyereke az illetőnek.

(Nyilván nem az asszony mellett csinálja veled hanem elválik ha már komolyra tervez veled.)


Ezen már elgondolkodtam így 30 évesen hogy ha később megtalálnám a számomra tökéletes srácot, erre kiderülne az "előélet" és a tudat hogy ott van már vele a pl 2-3 éves gyerek.


Számomra az ilyen azonnal offos lenne hiába passzolnánk tökéletesen össze. Egyrészt én nem akarok gyereket és ebből a szempontból örülök is hogy meleg vagyok de ott a gyerek és SOSE TE leszel neki a legfontosabb hanem a gyereke. Ezt így én NEM tudnám elfogadni.


Meleg társaim ti erről hogy gondolkodtok?


Beleférne nektek kapcsolatra egy biszex/meleg pasi akinek már van gyereke?



dec. 26. 09:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Voltam már párkapcsolatban így egy 48 éves pasival.
dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Simán lehet, hogy a gyerekei mellett TE is ugyanolyan fontos leszel neki. Én azért adnék egy esélyt a dolognak, ha ilyen helyzetben lennék.
dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Na és milyen számodra a tökéletes srác?
dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Jani Belucci ***** válasza:
90%
Szerintem el tudnám fogadni, és azt is, hogy fontosak neki a gyerekei. Az más kérdés hogy összejönnék-e biszex férfival.
dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el a legtöbb elvált pasi leszarja a gyerekét... Lassan leépitik a volt családot. (Bár elgondolkoznék, akarok e ilyen férfival lenni, aki még a saját gyerekét is leszarja. Akkor egy random fickóval milyen lenne, ha elszáll a rózsaszín köd?) Szóval még lehetsz a legfontosabb neki. Egy deig biztosan
dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Engem inkább az zavarna, ha feleség és család mellett csinálná. Na ott tényleg soha nem én lennék az első, egyértelműen csak szexre kellenék neki. Az viszont, ha elválik, de van gyereke, más. Szerintem tennék próbát vele.
dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Nézd meg a Szíjjártót, milyen jól elvannak a Balázskával.
dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"0lyan biszexuális akit a férfiak érzelmileg és testileg jobban érdekelnek mint a nők. Viszont ott van már a feleség és a gyerek is."

Valoszinuleg csalas utjan jon ra ilyenre (a csalas red fleg). A masik pedig, ez akkora hulyeseg, attol meg szeretheti a nejet, csak mert altalanossagban lehet hogy oylan stadiumba lepett ahol a ferfiak jobban vonzzak. Altalaban van fius es lanyos korszakuk a biszexeknek az alap felallas mellett. Ez olyan erv, hogy a feleseg barna haju, de rajott a ferj jobban bejönnek neki a szokek ezert a volt szerelmet es a csaladot dobja, mert neki szoke haj kell. Nem barna. Vagy az asszonyal szakitok mert nagy melle van, de nekem a kicsi megtetszett. Aztan ki tudja, lehet 15-20 ev mulva ujra olyan fazisban lesz, hogy not akar.

dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az élet minden területére érvényes, hogy butaság a kizárólagosságra törekedni. Semmi nem fehér vagy fekete, kizárólag a romantikus lányregényekben. Az emberi érzelmek sem a két véglet formájában jelentkeznek, hanem átmeneti meghatározottságuk van és az is változik időtől, helyzettől függően.
dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Három éve próbálok ismét ismerkedni.

Közel huszonhét ismerkedési "kísérlet" és ebből csak három volt meleg.A többi apuka,férj, élettárs,vőlegény. Mind 25 és 40 közöttiek.Mind offos volt,semmi lelkizés,semmi gyerek,semmi feleség gond nekem nem kell.Okkal. Vagy marad a családnál, vagy ne akarjon melegtől kapcsolatot.

Konzervatív marha vagyok, igaz?


55 F

dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!