Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lennétek együtt olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek együtt olyannal akinek a szülei konzervatívabb gondolkodásúak a melegekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az én szüleim sajnos nem túl elfogadóak és attól tartok ez esetleg akadály lenne egy párkapcsolat esetén.

2023. jún. 17. 20:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egyáltalán nem akadály.
2023. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha hajlandó lennél a kapcsolatodat választania szüleid helyett (ha dönteni kell).
2023. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Ez az óriási elfogadás csak addig müködik míg a másik gyerekéről van szó.

Ha önálló vagy akkor nincs mièrt aggódni.

2023. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem a szülőkkel vagy hanem a pároddal.
2023. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de csak nem ignorálhatom teljesen a szüleimet.
2023. jún. 18. 00:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért offolt valaki legutolsó randin mert zavarta, hogy nem vállalom fel a szüleim előtt, hogy biszex vagyok. Így a jövőben normális viszony nem lehet közte meg a családom között. Az sem könnyített a belátásán, hogy ezt leszámítva sincs nekem sem normális viszonyom velük és hogy egyébként magamat tartom el.

Ez most nyilván egyetlen rossz példa. De lennie kell más lánynak is aki ugyanebben a cipőben jár, ő nagyobb eséllyel lesz megértőbb a helyzeteddel kapcsolatban.

2023. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Lennék, ha ez a mi kapcsolatunkat nem befolyásolná. Az nem zavarna, ha emiatt nem látogatnánk a családot. De ha egyfolytában kapnánk a beszólásokat vagy emiatt nem vállalná fel a párom a kapcsolatunkat, az zavarna.
2023. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
70%
Igen. Nem érdekel más mit gondol.
2023. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nekem egy kapcsolatom emiatt ment tönkre mert az akkori barátnőmmel folyton ezen vitatkoztunk ,hogy az anyja mindenbe beleszól meg manipulálta őt. Ultimátum elé állította (sokszor) az anyja ,hogy ha továbbra is velem marad akkor kitagadja a családból stb. Rengeteget vitatkoztunk ezen, főleg mert nem értettem hogy is mondhat ilyet egy anya. Azt hittem majd elmúlik ez is és megbékél az anyuka de nem ,idővel csak rosszabb lett és nagyon frusztráló volt. Nem is bírta a kapcsolatunk ezt az anyuka elintézte ,hogy pszichológiai terrorban tartotta a saját lányát ,nekem volt rossz nézni barátnőm érzelmi vívódásait és külön is mentünk. Azóta nem tudom az anyuka hány kapcsolatát tehette tönkre a lányának.


28/L

2023. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!