Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzívok folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzívok folyamatosan veszítik el a vonzerejüket ahogy idősödnek?

Figyelt kérdés
Általánosságban értem, hogy a legvonzóbb kinézete egy passzív férfinek mondjuk 18-25 éves korában van, onnantól pedig magához képest csak egyre rosszabb lesz?
dec. 29. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz
dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aktívakra is ez jellemző, meg a legtöbb férfira. Persze ha valaki tesz az ellen hogy rosszul nézzen ki akkor ez nem vonatkozik rá.
dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz, ezert mosolygok mindig, hiszen a nagy kalandozasok soran hajlamosak elfelejteni a fiukak - akar passziv, akar aktiv - hogy a fiatalsag bizony mulando. Ilyenkor jon a felismeres, hogy “ja, lehet tenyleg erdemes lett volna legalabb akkora energiat pazarolni a komoly kapcsolat keresesere, mint az elvezetek hajszolasara” csak az a baj, hogy ilyenkor mar mindig keso es kozepen altalaban ott marad egy idosodo ember, akitol talan a sajat csaladja is elfordult mar, nincs partnere, esetleg nehany barat, de ok ugye nem biztos, hogy a szilvesztert/karacsonyt/szuletesnapot veled akarjak illetve fogjak majd tolteni. Jon az egyedullet, magany, mar egy ejszakara se kellesz senkinek, egy jo numera sem jon ossze, mert mindig van nalad fiatalabb, jobb, sarmosabb, helyesebb. Igen, szerintem a kerdesre a valasz az, hogy igaz. Udv: egy 27 eves srac aki remeli, hogy nem fog igy jarni..:) persze tudom most az lesz, hogy paraszt voltam, de amugy ez a velemenyem. Ha itt is megnezed, eleg sok a maganyosan hozzaszologato 40-es meg 50-es, na most ennyi idosen remelem nem itt fogok irogatni, mert az mar regen rossz. Azt gondolom, hogy tenyleg az esz nelkuli ejszakazasokon es valogatason bukik el a dolog. Bocs kicsit eltertem a tematol, Buek!:)
dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!