Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért halt ki a romantika, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halt ki a romantika, az udvarlás a mai kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a pasik mindig a lényegre akarnak térni, az udvariasság kimerül abban, hogy nálad vagy nálam?!

dec. 30. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem két férfi nem nagyon bonyolítja ezt túl egymás közt. Én amolyan kettő közötti állapot vagyok. Ha valaki az esetem és hosszú távra tudok vele tervezni mert a külső mellett tetszik a belső is akkor olyan helyre ahova szeretek járni. Pl kirándulás vagy beülni egy filmre... Ilyenkor képes vagyok megallni hogy a gatyába maradjak de nagyon könnyen el tudsz csabulni ám ilyenkor is ha túlzottan tetszik a pasas.. Szóval nem egyszerű a hagyományos randi két férfi között. Meg mit kell túlbonyolítani ha kívánjátok egymást 😁


30/aktív

dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1.es: Gondolom Te már rég boldog párkapcsolatban leledzel.
dec. 30. 21:09
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért még romantikus ,pasik is ,akik szeretnék udvarolni,akiknek az ismerkedés nem képcseréből meg méretekböl áll.Akik tudnak elnézni bizonyos dolgokat amikért mások keresztrefeszítenek,akik szeretnék a szemébe nézni és akik szeretik azt érezni ,hogy a másik egy puszta érintéstől megborzong.olyanok mint én....:)
dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3.as: Te is a kivétel vagy, aki erősíti a szabályt. Ennyi.
dec. 30. 21:19
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen ...
dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Már az életből is kihal lassan,nemhogy a kapcsolatból.

Minden páromnak,mindig vittem évfordulóra egy szál vörös rózsát,illetve egyiknek sárga rózsát,mert az volt a kedvence.Értékelték,jól esett nekik.

Mióta ismerkedem/nék/, azóta tapasztalom, milyen is ez az egész.Már értelmes kérdések sem jönnek elő,nem szeretnek magukról beszélni,hobbijukról,terveikről,egyáltalán arról,nekik mit is jelentene egy kapcsolat.

Sőt,találkozni sem nagyon akarnak,csak írogatás....hát ez így nem fog menni,virtuálisan nem működnek bizonyos dolgok.

Éppen egy ismerős meleg férfi panaszolta el két napja,hogy nagyon ígéretes levelezés és egy hasonló találkozás után /kapcsolat a cél/, szilveszterre szervezett egy programot a leendőjével.Erre az miután megköszönte,közölte,hogy ha nem lesz "dugás,akkor annyi" és "ő gumit visz,síkosító legyen".....

Mondanom sem kell,vége is már, az ismerős pedig végtelen szomorú,mert évek magánya után reménykedett ismét...

Már az is így bánik el azzal,aki komoly és kedves, aki kapcsolatot szeretne.Mit lehet akkor várni a többiektől ?

dec. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6-os: Azért bár a történet szomorú, közli a manus visz gumit. A melegek világában manapság nem barebackelni különleges dolog, annyira, mint a vörös rózsa randira.

A történet azért alakulhatott úgy, mert van egy réteg, aki így gondolkodik: Kipróbálom vele a szexet, ha megy, lehet belőle kapcsolat, ha nem, akkor viszlát.


Ezért van ennyire sok magányos és/vagy szomorú ember. Mivel mindenki (tisztelet a kivételnek) önző lett. Már nem divat a komoly kapcsolat, mivel az internetnek hála úgyis akár mindennap lehet új pasim, akár az ágyamban, akár a képzeletemben.

Pl. én amikor ismerkedtem neten, mindig leépítettem az udvarlókat, ha valakivel komolyra fordult, én nem tudok "több vasat tartani a tűzben".

Aztán persze, ha koppantam élőben vagy nem jött össze, kezdhettem újra az egészet, de nem a régi udvarlókkal, mert azért az elég necces, hogy:

Bocs, lekoptattalak, mert volt más, újrakezdenénk?!

Így sokan ilyen tapasztalatokkal egyedül vannak.

Az embernek meg kell tanulnia egyedül is létezni, ami sokkal komolyabb kihívás a mai világban, mint arra várni, hogy jön a fehér hereceg szőke lovon.

dec. 31. 07:48
 8/24 anonim ***** válasza:

Az általam leírt válaszban az idézőjelbe tett mondatokat az a srác mondta,akivel a férfi komolyan szeretett volna folytatást.Azért írom most ezt,mert a kérdező azt hitte,hogy a szerencsétlen és most maga alatt levő férfi, aki a rózsát is vitte, mondta ezt.Ő nem hinném, hogy ilyet mondana egyáltalán bárkinek is!

Ismerem ezt a férfit pár éve,klasszikusan udvarló, szép beszédű ember,de nagyon zárkózott.Ezért is van most maga alatt,rossz látni.

dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elnézést, lemaradt. A 6-os,8-as vagyok.
dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6-8-as: S nem tudsz neki valahogy segíteni, hogy újra bízni tudjon?
dec. 31. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!