Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes ezzel tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel tisztában lenni? Érdemes fogalmazni, hogy milyen fiú illik hozzánk?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkodok azon, hogy én milyen személyiségű és milyen karakterű fiú vagyok, mit tudnék nyújtani, és emiatt milyen típusú fiú illene hozzám, kivel tudnék boldog lenni. Ti szoktatok ilyeneken gondolkodni? Meg tudjátok ezt fogalmazni? Érdemes így célirányosan ismerkedni?

jan. 1. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még szép! Igen, meg tudom fogalmazni.
jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes.szerintem jó is ha valaki tisztában van az igényeivel.
jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ettől nem leszek túl válogatós? Vagy nem is tudom, néha úgy érzem sosem fogok találni olyan fiút, aki szerintem illene hozzám, kevés van belőle, és elutasítok olyanokat, akiknek tetszenék, de nem az eseteim.
jan. 1. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából akkor fogod megismerni, ha ismerkedsz és nem utasitod el rögtön a srácokat.

De ha ragaszkodsz foggal - körömmel az általad felállított mércéhez, akkor nagyon leszűkűl a lehetőségek tára.

jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel.

Masig gindolj bele h vajon jo e lenne neked olyannal osszejonni aki nem illik hozzad? Nem, mem lenne. Fajdalmas es sok serulest okoznatok egymasnak.

jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdemes.

Ha nagyon tartasz tőle, hogy túlságosan válogatós lesze igyekezz a típusodhoz leginkább hasonló fiút megkeresni. Ez egy nagyon-nagyon leegyszerűsített példa lesz: tegyük fel, hogy egy szőke, okos és jóképű fiút keresel magadnak, akkor ha mondjuk találsz egy barnahajú, okos és jóképű fiút, aki meleg, akkor igyekezz elengedni a szőke hajat. (Jó ez nagyon gagyi lett, de nem tudok jobbat)

Egyébként bámennyire is szomorú lássuk be: nem túl valószínű, hogy találsz egy "tökéletes" párt. Valami biztos, hogy nem pont olyan lesz, ami miatt tökéletes lenne neked. Sajnos ezt el kell fogadni.

jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


Ja, igen. Olyannal semiképp ne jöjj össze, aki nem illik hozzád (by: 5/6)

jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem válogatósság kérdése.Legyél realista és szerintem nem árt egy jó adag kompromisszumkézség sem
jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor ti is tisztában vagytok a vágyaitokkal, mit kerestek, milyen típusú fiúhoz tudtok vonzódni, személyiségre, viselkedésre, megjelenésre, stb. És valamilyen szinten mindenki válogat, nem?
jan. 1. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki válogat. Max valakinek nagyobb a kompromisszum képessége, valakinek meg kisebb. Ez befolyásolja az eredményességet.
jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!