Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes ezzel tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel tisztában lenni? Érdemes fogalmazni, hogy milyen fiú illik hozzánk?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkodok azon, hogy én milyen személyiségű és milyen karakterű fiú vagyok, mit tudnék nyújtani, és emiatt milyen típusú fiú illene hozzám, kivel tudnék boldog lenni. Ti szoktatok ilyeneken gondolkodni? Meg tudjátok ezt fogalmazni? Érdemes így célirányosan ismerkedni?

jan. 1. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút tisztában vk vele milyen férfit keresek .....és igen hajlandó vk bizonyos dolgokban kompromisszumot kötni.illetve azért bizonyos dolgok nincsenek kőbe vésve.8as voltam
jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Jani Belucci ***** válasza:
100%
A legjobb dolog amit tehetsz magaddal, hogy célirányosan ismerkedsz. De ahhoz hogy meg tudd fogalmazni reálisan, hogy ki az aki illene hozzád, ahhoz komoly önismeretre és tapasztalatra van szükség. Aki még sosem volt kapcsolatban, vagy most kezdi el az ismerkedést, az inkább ne tegye ezt, mert az a leírás egy túlidealizált kép lesz, és köze nem lesz ahhoz amire valóban szüksége van. Kellenek a rossz tapasztalatok is, hogy felismerjük mikor besétál valaki tényleg jó az életünkbe.
jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó, ha az embernek van valamilyen elképzelése, hogy kb. milyen párt szeretne magának, milyen társra vágyik, de nem szabad ezekhez az elképzelésekhez mereven, görcsösen ragaszkodni, mert nagyon könnyen előfordulhat, hogy "megálmodod" álmaid pasiját, aztán jön egy szögesen ellentétes, kívül-belül teljesen más karakter, mint amilyet elképzeltél magadnak és úgy levesz a lábadról, hogy leesik az állad és csak pislogsz, mint hal a szatyorban. :D Szerintem többünknek volt már ilyen tapasztalata, hogy elképzeltük az álompasit és a szöges ellenkezőjével jöttünk össze, olyannal, akire sohasem gondoltunk volna, mert volt benne valami nagyon vonzó, valami nagyon emberi, valami nagyon szerethető, valami nagyon szexi. Szóval nem kell mereven ragaszkodni az elképzelésekhez. Bárkiben benne lehet az, amit keresel vagy valami egészen más is, ami meghódítja a szívedet, akár olyanban is, akire sohasem számítanál vagy gondolnál. Rugalmasan kell kezelni ezeket a helyzeteket.
jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kommentet csak úgy itthagyom, hogy meglegyenek ezek az értelmes válaszok:)
jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!